Na pripojenie sa k tréningom cez PC, notebook alebo smartfón je nutné nainštalovať si program pre PC a notebook
alebo aplikáciu pre smartfóny, ktorá sa volá Zoom Cloud Meetings. Pre PC a Notebooky sa inštalačný súbor nachádza
na našom servery TU (ZoomInstaler - kliknite sem). Aplikáciu Zoom si pre smartfóny viete stiahnuť z Google Play pre operačný systém
Android a(Samsung, Huawei, a pod.) alebo z AppStoreu pre operačný systém iOS (iPhone, i Pad aostatné zariadenie od firmy Apple).
Po inštalácii spustite Zoom. Pri prvom pripojení si program bude pýtať identifikačné číslo akcie, ku ktorej sa hodláte pripojiť.
Sem napíšte id tréningu 873 8321 2901. Potom zadajte aj svoje meno, aby Vás mohol server identifikovať a tréner vpustiť na tréning.
Zadajte, prosím, zmysluplné meno, podľa ktorého budete poznateľný, napríklad celé priezvisko.

Potom, ako Vás tréner rozpozná, vpustí Vás na tréning. Nezabudnite si v programe správne nastaviť a otestovať kameru a mikrofón,
cez ktoré budete komunikovať. K tréningu sa budete vedieť pripojiť len v čase tréningu, keď bude funkčný aj server tréningu.
V prípade otázok sa môžete obrátiť či na Petra Bozogáňa či Emila Petrvalského. Kontakty nájdete na úvodnej stránke webového sídla.

Podrobnejšie informácie o časoch videtréningov a riadnych tréningov nájdete v V Horúcich informáciách z klubu (kliknite sem).