Logo.gif (7650 bytes)

SÚTAŽE A UMIESTNENIA SEZÓNA 2017-2018

 

9.9.2017, 6. Zagreb karate kup, Zagreb, Chovátsko

Klub reprezentovali:
Pretekári: Schwartz Róbert

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

SCHWARTZ Róbert

Kumite - kadeti nad 70 kg

2.miesto

 

16.-17.9.2017, 20. Budapest Open, Budapešť, Maďarsko

Klub reprezentovali:
Pretekári: Gočík Tomáš, Schwartz Róbert, Palušák Patrik, Erdész Erik, Füzér Ján a Schwartzová Zuzana
Rozhodcovia: Kožák Peter, Šimko Stanislav a Petrvalský Emil
Coach: Bozogáň Peter

Výsledky: Pretekári KK Union tentokrát na medaily nedosiahli.

Účasť pretekárov karate klubu Union Košice na súťaži
bola podporená z prostriedkov mesta Košice. Ďakujeme.

 

23.9.2017, 1. kolo Slovenského pohára kadetov a juniorov, Košice

Klub reprezentovali:
Pretekári: Fabián Matúš, Kantoráková Adéla, Schwartz Róbert, Palušák Patrik, Erdész Erik a Baňas Martin
Rozhodca: Šimko Stanislav
Coach: Bozogáň Peter

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

PALUŠÁK Patrik

Kumite - U21 nad 84 kg

2.miesto

PALUŠÁK Patrik

Kumite - U21 Open

2.miesto

ERDÉSZ Erik

Kumite - U21 do 84 kg

3.miesto

BAŇAS Martin

Kumite - U21 nad 84 kg

3.miesto

 

23.9.2017, Karate 1 - Series A, Istambul, Turecko

Klub reprezentovali:
Pretekári: Schwartzová Zuzana

Výsledky:

Schwartzová Zuzana v prvom kole voľno, v druhom porazila japonskú pretekarku 2:1 a
v treťom prehrala s iránskou pretekárkou 0:1.

 

30.9.2017, Croatian Open, Rijeka, Chorvátsko

Klub reprezentovali:
Pretekári: Schwartz Róbert

Výsledky: Pretekári KK Union tentokrát na medaily nedosiahli.

 

 

7.10.2017, Ľubovňa Open, Stará Ľubovňa

Klub reprezentovali:
Pretekári: Čonková Zorislava, Čonková Dorotea, Baloghová Olívia a Kantoráková Adela
Rozhodca: Petrvalský Emil

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

ČONKOVÁ Zorislava

Kata - 5-7-ročné

3.miesto

 

7.10.2017, Bihor Open, Oradea, Rumunsko

Klub reprezentovali:
Pretekári: Farkaš Samuel, Kantoráková Adéla, Fabián Matúš, Křesťák Patrik, Křesťák Samuel, Křesťák René, Schwartz Róbert, Palušák Patrik a Füzér Ján
Rozhodca: Bozogáň Peter ml.
Coach: Bozogáň Peter st.

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

PALUŠÁK Patrik

Kumite - muži open

1.miesto

SCHWARTZ Róbert

Kumite - kadeti nad 70 kg

1.miesto

FARKAŠ Samuel

Kumite - 6-7-roční do 24 kg

2.miesto

KANTORÁKOVÁ Adela

Kumite - 12-13-ročné do 40 kg

2.miesto

FÜZÉR Ján

Kumite - juniori U21 nad 84 kg

2.miesto

KŘESŤÁK René

Kumite - 12-13-roční do 45 kg

3.miesto

KŘESŤÁK Samuel

Kumite - 12-13-roční do 45 kg

3.miesto

PALUŠÁK Patrik

Kumite - juniori U21 nad 84 kg

3.miesto

Účasť pretekárov karate klubu Union Košice na súťaži
bola podporená z prostriedkov mesta Košice. Ďakujeme.

8.10.2017, Avas kupa, Miskolc, Maďarsko

Klub reprezentovali:
Pretekári: Mitrík Richard, Hodgson Oliver, Gočík Tomáš a Schwartz Róbert
Rozhodca: Šimko Stanislav
Coach: Bozogáň Peter st. a Martin Petrvalský

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

MITRÍK Richard

Kumite - 6-7-roční nad 30 kg

1.miesto

GOČÍK Tomáš

Kumite - 8-9-roční do 35 kg

1.miesto

SCHWARTZ Róbert

Kumite - kadeti nad 70 kg

3.miesto

8.10.2017, Karate 1 - Series A, Salzburg, Rakúsko

Klub reprezentovali:
Pretekári: Schwartzová Zuzana

Výsledky: Schwartzová Zuzana 1.kolo free, v druhom porazila marockú pretekárku 5:4,
v treťom kole prehrala s chorvátskou pretekárkou 0:1.

 

15.10.2017, 20. Hungarian Open, Budapešť, Maďarsko

Klub reprezentovali:
Pretekári: Fabián Matúš a Kantoráková Adela
Rozhodcovia: Kožák Peter, Šimko Stanislav a Bozogáň Peter ml.
Coach: Bozogáň Peter st.

Výsledky: Pretekári KK Union tentokrát na medaily nedosiahli.

Účasť pretekárov karate klubu Union Košice na súťaži
bola podporená z prostriedkov mesta Košice. Ďakujeme.

 

28.10.2017, Wakizaši cup, Nymburk, Česká republika

Klub reprezentovali:
Pretekári: Schwartzová Zuzana

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

SCHWARTZOVÁ Zuzana

Kumite - ženy BRH

1.miesto

SCHWARTZOVÁ Zuzana

Kumite - ženy do 68 kg

2.miesto

Účasť pretekárov karate klubu Union Košice na súťaži
bola podporená z prostriedkov mesta Košice. Ďakujeme.

 

4.11.2017, Grand Prix Ostrava, Česká republika

Klub reprezentovali:
Pretekári: Klima Michal

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

KLIMA Michal

Kumite - muži do 80 kg

3.miesto


11.11.2017, 2. kolo Slovenského pohára kadetov a juniorov, Šurany

Klub reprezentovali:
Pretekári: Fabián Matúš, Kantoráková Adéla, Schwartz Róbert, Palušák Patrik, Erdész Erik a Füzér Ján
Rozhodcovia: Kožák Peter a Petrvalský Emil
Coach: Bozogáň Peter

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

FÜZÉR Ján

Kumite - juniori U21 do 84 kg

1.miesto

SCHWARTZ Róbert

Kumite - kadeti nad 70 kg

2.miesto

FÜZÉR Ján

Kumite - juniori U21 open

2.miesto

PALUŠÁK Patrik

Kumite - U21 nad 84 kg

2.miesto

PALUŠÁK Patrik

Kumite - U21 Open

3.miesto

 

18.11.2017, 1. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAUK, Košice

Klub reprezentovali:
Pretekári: Baldys Dávid, Bánes Adam, Farkaš Samuel, Hučko Jakub, Prekopová Erika, Kopnický Dávid, Rabatin Radovan, Hučko Martin, Zimmermann Peter, Čechová Barbora, Karpathy Marko, Kráľovská Júlia, Mitrík Richard, Čonková Zorislava, Čonková Dorotea, Baloghová Olívia, Gočík Tomáč, Vagaský Timon, Hodgson Oliver, Fabián Matúš, Kantoráková Adéla, Timko Martin, Korečko Adrian, Křesťák Patrik, Křesťák Samuel, Křesťák René, Želinská Radka, Kolechkina Anastasia a Schwartz Róbert
Rozhodcovia: Šimko Stanislav a Bozogáň Peter ml.
Coach: Bozogáň Peter st., Petrvalská Radka, Klimíček Milan a Erdész Erik

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

GOČÍK Tomáš

Kata - 8-9-roční pokročilí

1.miesto

KRÁĽOVSKÁ Júlia

Kata - 10-11-ročné pokročilé

1.miesto

MITRÍK Richard

Kumite - 6-7-roční nad 30 kg

1.miesto

ČONKOVÁ Zorislava

Kumite - 8-9-ročné nad 30 kg

1.miesto

KRÁĽOVSKÁ Júlia

Kumite - 10-11-ročné pokročilé do 40 kg

1.miesto

SCHWARTZ Róbert

Kumite - kadeti nad 60 kg

1.miesto

GOČÍK Tomáš, VAGASKÝ Timon a HODGSON Oliver

Družstvo kumite - 8-9-roční

1.miesto

TIMKO Martin

Agility - 7-roční

2.miesto

HODGSON Oliver

Kata - 8-9-roční pokročilí

2.miesto

BALOGHOVÁ Olívia

Kumite - 8-9-ročné nad 30 kg

2.miesto

GOČÍK Tomáš

Kumite - 8-9-roční nad 30 kg

2.miesto

KOREČKO Adrian

Kumite - 10-11-roční zač. do 40 kg

2.miesto

KANTORÁKOVÁ Adela

Kumite - 12-13-ročné pok. do 40 kg

2.miesto

KŘESŤÁK René, KŘESŤÁK Samuel a KŘESŤÁK Patrik

Družstvo kata - 12-13-roční

2.miesto

KANTORÁKOVÁ Adela, ŽELINSKÁ Radoslava a KOLECHKINA Anastasia

Družstvo kata - kadetky

2.miesto

KŘESŤÁK René, KŘESŤÁK Samuel a KŘESŤÁK Patrik a FABIÁN Matúš

Kumite - 12-13-roční družstvo

2.miesto

ŽELINSKÁ Radoslava a KOLECHKINA Anastasia

Kumite - kadetky družstvo

2.miesto

ČECHOVÁ Barbora

Kata - 5-7-ročné

3.miesto

KŘESŤÁK Patrik

Kata - 10-11-roční pokročilí

3.miesto

HODGSON Oliver

Kumite - 8-9-roční nad 30 kg

3.miesto

KŘESŤÁK Patrik

Kumite - 10-11-roční pokročilí do 35 kg

3.miesto

FABIÁN Matúš

Kumite - 12-13-roční pok. do 45 kg

3.miesto

KARPATHY Marko

Kumite - 12-13-roční pok. do 50 kg

3.miesto

BALOGHOVÁ Olívia, ČONKOVÁ Zorislava a ČONKOVÁ Dorotea

Družstvo kata - 8-9-ročné

3.miesto

BALOGHOVÁ Olívia, ČONKOVÁ Zorislava a ČONKOVÁ Dorotea

Družstvo kumite - 8-9-ročné

3.miesto

KŘESŤÁK Patrik a HUČKO Martin

Kumite - 10-11-roční družstvo

3.miesto

 

18.11.2017, Majstrovstvá VÚKABU kadetov a juniorov, Košice

Klub reprezentovali:
Pretekári: Fabián Matúš, Kantoráková Adela, Křesťák Patrik, Křesťák Samuel, Křesťák René, Želinská Radka, Kolechkina Anastasia, Schwartz Róbert a Erdész Erik
Rozhodcovia: Šimko Stanislav a Bozogáň Peter ml.
Coach: Bozogáň Peter st., Petrvalská Radka a Klimíček Milan

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

ERDÉSZ Erik

Kata - juniori U21

1.miesto

KOLECHKINA Anastasia

Kumite - kadetky nad 54 kg

1.miesto

SCHWARTZ Róbert

Kumite - kadeti nad 70 kg

1.miesto

ERDÉSZ Erik

Kumite - juniori U21 do 84 kg

1.miesto

KANTORÁKOVÁ Adela

Kumite - 12-13-ročné pok. do 40 kg

2.miesto

ŽELINSKÁ Radka

Kumite - kadetky do 54 kg

2.miesto

KŘESŤÁK Samuel

Kumite - 12-13-roční zač. do 45 kg

3.miesto

ŽELINSKÁ Radka

Kata - kadetky

3.miesto

KŘESŤÁK Patrik

Kumite - 10-11-roční do 40 kg

3.miesto

KŘESŤÁK René

Kumite - 12-13-roční zač. do 45 kg

3.miesto

 

29.11.2017, Križevci-Nation Cup, Chorvátsko

Klub reprezentovali:
Pretekári: Palušák Patrik

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

PALUŠÁK Patrik

Kumite - muži družstvo Slovenska

3.miesto

 

2.12.2017, Majstrovstvá Slovenska kadetov a juniorov, Trnava

Klub reprezentovali:
Pretekári: Fabián Matúš, Kantoráková Adela, Schwartz Róbert, Palušák Patrik, Füzér Ján a Erdész Erik
Rozhodcovia: Šimko Stanislav, Bozogáň Peter ml., Kožák Peter a Petrvalský Emil
Coach: Bozogáň Peter st. a Schwarzová Zuzana

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

FÜZÉR Ján

Kumite - juniori U21 do 84 kg

2.miesto

FÜZÉR Ján, ERDÉSZ Erik a PALUŠÁK Patrik

Kumite - družstvo juniori U21

2.miesto

SCHWARTZ Róbert

Kumite - kadeti nad 70 kg

3.miesto

ERDÉSZ Erik

Kumite - juniori U21 do 84 kg

3.miesto

PALUŠÁK Patrik

Kumite - juniori U21 nad 84 kg

3.miesto

PALUŠÁK Patrik

Kumite - juniori U21 open

3.miesto

Účasť pretekárov karate klubu Union Košice na súťaži
bola podporená z prostriedkov mesta Košice. Ďakujeme.

9.12.2017, 7. Memoriál Ruda Farmadina, Nitra

Klub reprezentovali:
Pretekári: Mitrík Richard a Kráľovská Júlia
Rozhodcovia: Bozogáň Peter ml., Kožák Peter a Petrvalský Emil
Coach: Bozogáň Peter st.

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

MITRÍK Richard

Kumite - 6-7-roční open

3.miesto

 

10.12.2017, 2. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAUKu, Stará Ľubovňa

Klub reprezentovali:
Pretekári: Walter Adam, Hučko Jakub, Hučko Martin, Baloghová Olívia, Čonková Dorotea, Čonková Zorislava, Kráľovská Júlia, Kantoráková Adela, Mitrík Richard, Gočík Tomáš, Korečko Adrian, Hodgson Oliver, Křesťák René, Křesťák Samuel, Křesťák Patrik, Kopnický Dávid, Farkaš Samuel, Timko Martin, Rabatin Radovan a Fabián Matúš
Rozhodcovia: Šimko Stanislav, Bozogáň Peter ml., Kožák Peter a Petrvalský Emil
Coach: Bozogáň Peter st. a Petrvalský Martin

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

BALOGHOVÁ Olívia

Kumite - 8-9-ročné zač. nad 30 kg

1.miesto

KRÁĽOVSKÁ Júlia

Kumite - 10-11-ročné pok. do 40 kg

1.miesto

ČONKOVÁ Zorislava

Kumite - 8-9-ročné zač. nad 30 kg

2.miesto

ČONKOVÁ Dorotea

Kumite - 10-11-ročné zač. do 35 kg

2.miesto

KANTORÁKOVÁ Adela

Kumite - 12-13-ročné pok. do 40 kg

2.miesto

GOČÍK Tomáš

Kumite - 8-9-roční pok. nad 30 kg

2.miesto

KOREČKO Adrian

Kumite - 10-11-roční zač. do 40 kg

2.miesto

HODGSON Oliver

Kumite - 10-11-roční zač. nad 40 kg

2.miesto

BALOGHOVÁ Olívia, ČONKOVÁ Zorislava a ČONKOVÁ Dorotea

Družstvo kata - 8-9-ročné

2.miesto

KŘESŤÁK René, KŘESŤÁK Samuel a KŘESŤÁK Patrik

Družstvo kata - 12-13-roční

2.miesto

BALOGHOVÁ Olívia, KRÁĽOVSKÁ Júlia a ČONKOVÁ Dorotea

Družstvo kumite - 10-11-ročné

2.miesto

GOČÍK Tomáš, MITRÍK Richard, KOPNICKÝ Dávid a FARKAŠ Samuel

Družstvo kumite - 8-9-roční

2.miesto

TIMKO Martin

Agility - 7-roční

3.miesto

BALOGHOVÁ Olívia

Kata - 8-9-ročné začiatočníčky

3.miesto

KRÁĽOVSKÁ Júlia

Kata - 10-11-ročné pokročilé

3.miesto

KANTORÁKOVÁ Adela

Kata - 12-13-ročné pokročilé

3.miesto

GOČÍK Tomáš

Kata - 8-9-roční pokročilý

3.miesto

MITRÍK Richard

Kumite - 6-7-roční nad 30 kg

3.miesto

RABATIN Radovan

Kumite - 10-11-roční zač. do 35 kg

3.miesto

KŘESŤÁK Patrik

Kata - 10-11-roční pokročilí

3.miesto

KŘESŤÁK René, KŘESŤÁK Samuel a KŘESŤÁK Patrik a FABIÁN Matúš

Družstvo kumite - 12-13-roční

3.miesto

 

20.1.2018, 11.ročník Memoriálu Michala Bozogáňa, Košice

Klub reprezentovali:
Pretekári:
Baldys David, Čonková Dorotea, Čonková Zorislava, Gočík Tomáš, Hajduková Jana, Haľková Lenka, Hodgson Oliver, Hučko Martin, Hučko Jakub, Ivan Valentín, Kantoráková Adela, Karpathy Marko, Kopnický David, Korečko Adrian, Farkaš Samuel, Baloghová Olívia, Kráľovská Júlia, Křešťák Patrik, Křešťák Samuel, Křešťák René, Mitrík Richard, Prekopová Erika Mária, Rabatin Radovan, Vagaský Timon, Walter Adam, Žolna Jakub, Schwartz Róbert, Palušák Patrik, Füzér Ján, Baňas Martin a Schwartzová Zuzana
Rozhodcovia: Šimko Stanislav, Bozogáň Peter ml., Kožák Peter a Petrvalský Emil
Coach: Petrvalský Martin, Kavuľa Miroslav, Kaleta Gabriel a Klimíček Milan

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

SCHWARTZOVÁ Zuzana

Kumite - ženy do 61 kg

1.miesto

SCHWARTZ Róbert

Kumite - kadeti nad 70 kg

2.miesto

SCHWARTZ Róbert

Kumite - juniori do 70 kg

2.miesto

SCHWARTZOVÁ Zuzana

Kata - ženy

3.miesto

FARKAŠ Samuel

Kumite - 8-9-roční do 28 kg

3.miesto

BALOGHOVÁ Olívia

Kumite - 8-9-ročné do 35 kg

3.miesto

KRÁĽOVSKÁ Júlia

Kumite - 10-11-ročné do 40 kg

3.miesto

ČONKOVÁ Zorislava

Kumite - 8-9-ročné zač. nad 35 kg

3.miesto

FÜZÉR Ján

Kumite - muži do 78 kg

3.miesto

BAŇAS Martin

Kumite - muži nad 78 kg

3.miesto

Účasť pretekárov karate klubu Union Košice na súťaži
bola podporená z prostriedkov mesta Košice. Ďakujeme.

 

2.-4.2.2018, Majstrovstvá Európy EKF, Soči, Rusko

Klub reprezentovali:
Pretekári: Füzér Ján

Výsledky:

Pretekár karate klubu Union Füzér Ján do boja o medaily nezasiahol.
Účasť pretekárov karate klubu Union Košice na súťaži

bola podporená z prostriedkov mesta Košice. Ďakujeme.

 

8.2.2018, Akademické majstrovstvá Slovenska, Zvolen

Klub reprezentovali:
Pretekári: Füzér Ján a Schwartzová Zuzana
Rozhodcovia: Petrvalský Emil

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

SCHWARTZOVÁ Zuzana

Kumite - ženy do 55 kg

1.miesto

FÜZÉR Ján

Kumite - muži do 84 kg

1.miesto

 

10.2.2018, 1. kolo Slovenského pohára detí a žiakov, Trenčín

Klub reprezentovali:
Pretekári: Kováčová Kamila, Walter Adam, Rabatin Radovan, Baloghová Olívia, Čonková Dorotea, Čonková Zorislava, Kráľovská Júlia, Mitrík Richard, Gočík Tomáš,  Hodgson Oliver, Křesťák Patrik, Farkaš Samuel a Rabatin Radovan
Rozhodcovia: Petrvalský Emil
Coach: Bozogáň Peter st. a Petrvalský Martin

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

BALOGHOVÁ Olívia

Kumite - 10-11-ročné zač. do 35 kg

2.miesto

FARKAŠ Samuel

Kumite - 8-9-roční zač. do 28 kg

3.miesto

ČONKOVÁ Dorotea

Kumite - 10-11-ročné zač. do 40 kg

3.miesto

GOČÍK Tomáš

Kumite - 8-9-roční pok. nad 34 kg

3.miesto

MITRÍK Richard

Kumite - 6-7-roční zač. nad 30 kg

3.miesto

KŘESŤÁK Patrik

Kumite - 10-11-roční pok. do 35 kg

3.miesto

 

24.2.2018, 3. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAUK, Snina

Klub reprezentovali:
Pretekári: Kováčová Kamila, Jánošová Amália, Walter Adam, Čonková Dorotea, Čonková Zorislava, Kráľovská Júlia, Kantoráková Adela, Hajduková Jana, Haľková Lenka, Mitrík Richard, Gočík Tomáš, Korečko Adrian, Hodgson Oliver, Valentín Ivan, Křesťák René, Křesťák Samuel, Křesťák Patrik, Farkaš Samuel, Rabatin Radovan, Fabián Matúš a Želinská Radka
Rozhodcovia: Kožák Peter a Petrvalský Emil
Coach: Bozogáň Peter st. a Petrvalský Martin

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

KOVÁČOVÁ Kamila

Agility 7 ročné

1.miesto

ŽELINSKÁ Radka, KANTORÁKOVÁ Adela a HAJDUKOVÁ Jana

Družstvo kata - kadetky

1.miesto

GOČÍK Tomáš

Kumite - 8-9-roční pok. nad 30 kg

1.miesto

ČONKOVÁ Dorotea

Kumite - 10-11-ročné zač. do 40 kg

1.miesto

IVAN Valentín

Kumite - 10-11-roční zač. do 40 kg

1.miesto

KRÁĽOVSKÁ Júlia

Kumite - 10-11-ročné pok. do 40 kg

1.miesto

KOREČKO Adrian

Kumite - 12-13-roční zač. do 45 kg

1.miesto

KANTORÁKOVÁ Adela

Kumite - 12-13-ročné pok. do 40 kg

1.miesto

KŘESŤÁK Samuel

Kumite - 12-13-roční pok. do 45 kg

1.miesto

HAĽKOVÁ Lenka

Kumite - kadetky do 50 kg

1.miesto

GOČÍK Tomáš, MITRÍK Richard, FARKAŠ Samuel a RABATIN Radovan

Družstvo kumite - 8-9-roční

1.miesto

KŘESŤÁK René, KŘESŤÁK Samuel, KŘESŤÁK Patrik, FABIÁN Matúš a KOREČKO Adrián

Družstvo kumite - 12-13-roční

1.miesto

ŽELINSKÁ Radka, a HAĽKOVÁ Lenka

Družstvo kumite - kadetky

1.miesto

JÁNOŠOVÁ Amália

Agility - 7-ročné

2.miesto

MITRÍK Richard

Agility - 7-roční

2.miesto

ČONKOVÁ Zorislava

Kata - 8-9-ročné začiatočníčky

2.miesto

GOČÍK Tomáš

Kata - 8-9-roční pokročilí

2.miesto

ČONKOVÁ Dorotea

Kata - 10-11-ročné začiatočníčky

2.miesto

KRÁĽOVSKÁ Júlia

Kata - 10-11-ročné pokročilé

2.miesto

KOREČKO Adrian

Kata - 12-13-roční začiatočníci

2.miesto

ŽELINSKÁ Radka

Kata - kadetky

2.miesto

KRÁĽOVSKÁ Júlia, ČONKOVÁ Zorislava a ČONKOVÁ Dorotea

Družstvo kata - 10-11-ročné

2.miesto

KŘESŤÁK Patrik, HODGSON Oliver, WALTER Adam a IVAN Valentín

Družstvo kata 10-11-roční

2.miesto

KŘESŤÁK René, KŘESŤÁK Samuel a KŘESŤÁK Patrik

Družstvo kata - 12-13-roční

2.miesto

JÁNOŠOVÁ Amália

Kumite - 7-ročné nad 24 kg

2.miesto

ČONKOVÁ Zorislava

Kumite - 8-9-ročné zač. nad 30 kg

2.miesto

WALTER Adam

Kumite - 10-11-roční zač. do 35 kg

2.miesto

KŘESŤÁK Patrik

Kumite - 10-11-roční pok. do 40 kg

2.miesto

KŘESŤÁK René

Kumite - 12-13-roční pok. do 45 kg

2.miesto

ČONKOVÁ Zorislava, KOVÁČOVÁ Kamila a JÁNOŠOVÁ Amália

Družstvo kumite - 8-9-ročné

2.miesto

KRÁĽOVSKÁ Júlia a ČONKOVÁ Dorotea

Družstvo kumite - 10-11-ročné

2.miesto

MITRÍK Richard

Kata - 7-roční

3.miesto

FABIÁN Matúš

Kata - 12-13-roční pokročilí

3.miesto

KOVÁČOVÁ Kamila

Kumite - 7-ročné nad 24 kg

3.miesto

MITRÍK Richard

Kumite 6-7-roční nad 30 kg  

3.miesto

HODGSON Oliver

Kumite 10-11-roční zač. nad 40 kg  

3.miesto

FABIÁN Matúš

Kumite - 12-13-roční pok. do 45 kg

3.miesto

HAJDUKOVÁ Jana

Kumite - 12-13-ročné pok. nad 45 kg

3.miesto

ŽELINSKÁ Radka

Kumite - kadetky nad 50 kg

3.miesto

KANTORÁKOVÁ Adela a HAJDUKOVÁ Jana

Družstvo kumite - 12-13-ročné

3.miesto

 

3.-4.3.2018, Karate Series 1, Salzburg, Rakúsko

Klub reprezentovali:
Pretekári: Schwartzová Zuzana

Výsledky:

V rámci reprezentácie Slovenska sa zúčastnila Schwartzová Zuzana. Do bojov o medaily nepostupila, prehrala s domácou rakúskou pretekárkou.

 

3.3.2018, 2. kolo Slovenského pohára detí a žiakov, Partizánske

Klub reprezentovali:
Pretekári: Jánošová Amália, Walter Adam, Čonková Dorotea, Vagaský Timon, Čonková Zorislava, Kráľovská Júlia, Mitrík Richard, Gočík Tomáš,  Hodgson Oliver, Křesťák Patrik, Farkaš Samuel a Rabatin Radovan
Rozhodcovia: Kožák Peter, Šimko Stanislav a Petrvalský Emil
Coach: Bozogáň Peter st. a Petrvalský Martin

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

MITRÍK Richard

Kumite - 8-9-roční zač. do 34 kg

1.miesto

FARKAŠ Samuel

Kumite - 8-9-roční zač. do 28 kg

2.miesto

KRÁĽOVSKÁ Júlia

Agility - 10-ročné

3.miesto

ČONKOVÁ Zorislava

Kumite - 8-9-ročné zač. do 40 kg

3.miesto

ČONKOVÁ Dorotea

Kumite - 10-11-ročné zač. do 40 kg

3.miesto

KRÁĽOVSKÁ Júlia

Kumite - 10-11-ročné pok. do 40 kg

3.miesto

 

24-25.3.2018 Union Lviv Cup Ukrajina

V rámci reprezentácie Slovenska sa zúčastnil Schwartz Robert. Do bojov o medaily nepostupil.
Rozhodcovia: Kožák Peter a Bozogáň Peter ml.
Coach: Bozogáň Peter st.

 

24.3.2018, 3. kolo Slovenského pohára detí a žiakov, Stará Ľubovňa

Klub reprezentovali:
Pretekári: Jánošová Amália, Kováčová Kamila, Walter Adam, Čonková Dorotea,  Čonková Zorislava, Mitrík Richard, Gočík Tomáš,  Hodgson Oliver, Křesťák Patrik, Farkaš Samuel a Rabatin Radovan
Coach: Petrvalský Martin, Petrvalský Emil a Klimíček Milan

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

ČONKOVÁ Zorislava

Kumite - 8-9-ročné zač. do 40 kg

1.miesto

MITRÍK Richard

Kumite - 8-9-roční zač. do 34 kg

1.miesto

GOČÍK Tomáš

Kumite - 8-9-roční pok. nad 34 kg

2.miesto

FARKAŠ Samuel

Kumite - 8-9-roční zač. do 28 kg

3.miesto

 

7.-8.4.2018, Harasuto World Cup, Lódž, Poľsko

Klub reprezentovali:
Pretekári: Kantoráková Adela, Fabian Matúš, Mitrík Richard, Baloghová Olívia a Füzér Ján
Rozhodcovia: Bozogáň Peter ml., Šimko Stanislav a Petrvalský Emil
Coach: Bozogáň Peter st.

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

FÜZÉR Ján

Kumite - družstvo seniorov VÚKABU

1.miesto

FÜZÉR Ján

Kumite - muži do 84 kg

3.miesto

 

14.4.2018, Majstrovstvá Slovenska seniorov, Žilina

Klub reprezentovali:
Pretekári: Füzér Ján
Rozhodcovia: Šimko Stanislav
Coach: Peter Bozogáň st.

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

FÜZÉR Ján

Kumite - muži do 84 kg

3.miesto

 

21.4.2018, 4. kolo žiackej ligy VÚKABU a TAUK, Košice

Klub reprezentovali:
Pretekári:
Bánes Adam, Renčo Adam, Čechová Barbora, Fiedorová Michaela, Hučko Martin, Kopnický David, Kraus Marian, Handzušová Natália, Juda Ladislav, Tkáč David, Tkáčová Sarah, Jánošová Amália, Walter Adam, Čonková Dorotea, Čonková Zorislava, Kantoráková Adela, Hajduková Jana,  Hajduková Katarína, Mitrík Richard, Gočík Tomáš, Korečko Adrian, Hodgson Oliver, Valentín Ivan, Vagaský Timon, Zimmermann Peter, Křesťák René, Křesťák Samuel, Křesťák Patrik, Farkaš Samuel, Rabatin Radovan, Fabián Matúš a Želinská Radka
Rozhodcovia:  Bozogáň Peter ml., Šimko Stanislav a Petrvalský Emil
Coach: Bozogáň Peter st., Kožák Peter a Petrvalský Martin

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

ČONKOVÁ Zorislava

Kumite - 8-9-ročné zač. nad 30 kg

1.miesto

GOČÍK Tomáš

Kumite - 8-9-roční pok. nad 30 kg

1.miesto

ČONKOVÁ Dorotea

Kumite - 10-11-ročné zač. do 40 kg

1.miesto

RENČO Adam

Kumite - 10-11-roční zač. do 40 kg

1.miesto

HAJDUKOVÁ Katarína

Kumite - 10-11-ročné pok. do 40 kg

1.miesto

KANTORÁKOVÁ Adela

Kumite - 12-13-ročné pok. do 40 kg

1.miesto

HAJDUKOVÁ Jana

Kumite - 12-13-ročné pok. nad 45 kg

1.miesto

ŽELINSKÁ Radka, KANTORÁKOVÁ Adela a HAJDUKOVÁ Jana

Družstvo kata - kadetky

1.miesto

ŽELINSKÁ Radka a HAJDUKOVÁ Jana

Družstvo kumite - kadetky

1.miesto

JÁNOŠOVÁ Amália

Agility - 7-ročné

2.miesto

KANTORÁKOVÁ Adela

Kata - 12-13-ročné pokročilé

2.miesto

GOČÍK Tomáš

Kata - 8-9-roční pokročilý

2.miesto

BALOGHOVÁ Olívia

Kumite - 8-9-ročné zač. nad 30 kg

2.miesto

HODGSON Oliver

Kumite 10-11-roční zač. nad 40 kg  

2.miesto

FABIÁN Matúš

Kumite - 12-13-roční pok. do 45 kg

2.miesto

BALOGHOVÁ Olívia, ČONKOVÁ Zorislava a ČONKOVÁ Dorotea

Družstvo kata - 10-11-ročné

2.miesto

KŘESŤÁK René, KŘESŤÁK Samuel a KŘESŤÁK Patrik

Družstvo kata - kadeti

2.miesto

GOČÍK Tomáš, MITRÍK Richard, FARKAŠ Samuel a HUČKO Jakub

Družstvo kumite - 8-9-roční

2.miesto

BALOGHOVÁ Olívia, ČONKOVÁ Zorislava a ČONKOVÁ Dorotea

Družstvo kumite - 10-11-ročné

2.miesto

FABIÁN Matúš, Ivan VALENTÍN a KOREČKO Adrián

Družstvo kumite - 12-13-roční

2.miesto

KŘESŤÁK René a KŘESŤÁK Samuel

Družstvo kumite - kadeti

2.miesto

KOREČKO Adrian

Kata - 12-13-roční začiatočníci

3.miesto

HUČKO Jakub

Kumite - 5-7-roční zač. do 24 kg

3.miesto

FARKAŠ Samuel

Kumite - 8-9-roční zač. do 30 kg

3.miesto

KOREČKO Adrian

Kumite - 12-13-roční zač. do 45 kg

3.miesto

IVAN Valentín

Kumite - 12-13-roční zač. do 45 kg

3.miesto

RABATIN Radovan, VAGASKÝ Timon a ZIMMERMANN Peter

Družstvo kumite - 8-9-roční

3.miesto

KŘESŤÁK Patrik, HODGSON Oliver a WALTER Adam

Družstvo kumite 12-13-roční

3.miesto

 

5.5.2018, Majstrovstvá VÚKABU, Košice

Klub reprezentovali:
Pretekári:
Bánes Adam, Renčo Adam, Juda Ladislav, Jánošová Amália, Walter Adam, Čonková Dorotea, Čonková Zorislava, Kantoráková Adela, Mitrík Richard, Gočík Tomáš, Hodgson Oliver, Zimmermann Peter, Křesťák  Patrik, Sekáč Reiner, Farkaš Samuel, Rabatin Radovan a Kráľovská Júlia
Rozhodcovia:  Bozogáň Peter ml., Šimko Stanislav Kožák Peter a Petrvalský Emil
Coach: Bozogáň Peter st., Čonková Júlia, Baloghová Katarína a Kráľovský Martin

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

JÁNOŠOVÁ Amália

Kata - 7-ročné začiatočníčky

1.miesto

KRÁĽOVSKÁ Júlia

Kata - 10-11-ročné pokročilé

1.miesto

JÁNOŠOVÁ Amália

Kumite - 6-7-ročné do 28 kg

1.miesto

KOVÁČOVÁ Kamila

Kumite - 6-7-ročné nad 28 kg

1.miesto

BÁNES Adam

Kumite - 6-7-roční nad 30 kg

1.miesto

MITRÍK Richard

Kumite - 8-9-roční zač. do 34 kg

1.miesto

KRÁĽOVSKÁ Júlia

Kumite - 10-11-ročné pok. do 40 kg

1.miesto

SEKÁČ Reiner

Kumite - 10-11-roční zač. do 40 kg

1.miesto

HODGSON Oliver

Kumite - 10-11-roční zač. nad 40 kg

1.miesto

GOČÍK Tomáš, MITRÍK Richard, FARKAŠ Samuel a RABATIN Radovan

Družstvo kumite - 8-9-roční

1.miesto

JÁNOŠOVÁ Amália

Agility - 7-ročné  

2.miesto

KOVÁČOVÁ Kamila

Kata - 7-ročné začiatočníčky

2.miesto

BALOGHOVÁ Olívia, ČONKOVÁ Zorislava a ČONKOVÁ Dorotea

Družstvo kata - 10-11-ročné

2.miesto

RABATIN Radovan

Kumite - 8-9-roční zač. do 34 kg

2.miesto

ČONKOVÁ Zorislava

Kumite - 8-9-ročné zač. do 37 kg

2.miesto

GOČÍK Tomáš

Kumite - 8-9-roční pok. nad 34 kg

2.miesto

BALOGHOVÁ Olívia, ČONKOVÁ Dorotea a KRÁĽOVSKÁ Júlia

Družstvo kumite - 10-11-ročné

2.miesto

KOVÁČOVÁ Kamila

Agility - 7-ročné

3.miesto

ČONKOVÁ Zorislava

Agility - 8-ročné

3.miesto

GOČÍK Tomáš

Agility - 9-roční

3.miesto

ČONKOVÁ Dorotea

Kata - 10-11-ročné začiatočníčky

3.miesto

FARKAŠ Samuel

Kata - 8-9-roční začiatočníci

3.miesto

GOČÍK Tomáš

Kata - 8-9-roční pokročilí

3.miesto

SEKÁČ Reiner

Kata - 10-11-roční začiatočníci

3.miesto

JUDA Ladislav

Kumite - 8-9-roční zač. do 30 kg

3.miesto

WALTER Adam

Kumite - 10-11-roční zač. do 35 kg

3.miesto

BALOGHOVÁ Olívia

Kumite - 10-11-ročné zač. do 40 kg

3.miesto

ČONKOVÁ Dorotea

Kumite - 10-11-ročné zač. do 40 kg

3.miesto

RENČO Adam

Kumite - 10-11-roční zač. do 40 kg

3.miesto

ČONKOVÁ Zorislava, JÁNOŠOVÁ Amália a KOVÁČOVÁ Kamila

Družstvo kumite - 8-9-ročné

3.miesto

 

19.5.2018, Majstrovstvá Slovenska detí a žiakov, Košice

Klub reprezentovali:
Pretekári:
Handzušová Natália, Vagaský Timon, Renčo Adam, Juda Ladislav, Jánošová Amália, Kováčová Kamila, Walter Adam, Čonková Dorotea, Čonková Zorislava, Baloghová Olívia, Mitrík Richard, Gočík Tomáš,  Zimmermann Peter, Křesťák  Patrik, Sekáč Reiner, Farkaš Samuel, Rabatin Radovan a Kráľovská Júlia
Rozhodcovia:  Šimko Stanislav Kožák Peter a Petrvalský Emil
Coach: Bozogáň Peter st. a Petrvalský Martin

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

VAGASKÝ Timon

Kumite - 8-9-roční zač. do 34 kg

2.miesto

ČONKOVÁ Zorislava

Kumite - 8-9-ročné zač. do 37 kg

3.miesto

BALOGHOVÁ Olívia, ČONKOVÁ Zorislava a ČONKOVÁ Dorotea

Družstvo kata - 10-11-ročné

3.miesto

 

27.5.2018, 7. Elizabeth Cup, Budapešť, Maďarsko

Klub reprezentovali:
Pretekári: Křesťák Patrik a Fabián Matúš
Rozhodcovia: Šimko Stanislav a Petrvalský Emil

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

KŘESŤÁK Patrik

Kumite 10-11-roční nad 38 kg

1.miesto

FABIÁN Matúš

Kumite - 12-13-roční do 45 kg

2.miesto

 

9.6.2018, Majstrovstvá Slovenska Goju Ryú, Košice

Klub reprezentovali:
Pretekári: Korečko Adrián, Mitrík Richard, Gočík Tomáš, Hajduková Jana, Ivan Valentín, Walter Adam, Jánošová Amália, Čonková Dorotea, Čonková Zorislava, Baloghová Olívia, Hodgson Oliver, Fabián Matúš, Křesťák  Patrik, Farkaš Samuel, Želinská Radoslava, Kolechkina Anastázia, Kantoráková Adela, Schwartz Róbert, Füzér Ján a Schwartzová Zuzana
Rozhodcovia:  Bozogáň Peter ml., Šimko Stanislav Kožák Peter a Petrvalský Emil
Coach: Bozogáň Peter st. a Petrvalský Martin

Výsledky:

Meno a priezvisko:

Kategória:

Umiestnenie:

ČONKOVÁ Zorislava

Kumite - 8-9-ročné zač. do 37 kg

1.miesto

SCHWARTZOVÁ Zuzana

Kumite - ženy do 55 kg

1.miesto

ŽELINSKÁ Radoslava

Kata - kadetky

2.miesto

JÁNOŠOVÁ Amália

Kumite - 6-7-ročné do 28 kg

2.miesto

ČONKOVÁ Dorotea

Kumite - 10-11-ročné do 40 kg

2.miesto

KANTORÁKOVÁ Adela

Kumite - 12-13-ročné pok. do 40 kg

2.miesto

HODGSON Oliver

Kumite - 10-11-roční nad 40 kg

2.miesto

FABIÁN Matúš

Kumite - 12-13-roční pok. do 45 kg

2.miesto

SCHWARTZ Róbert

Kumite - kadeti do 76 kg

2.miesto

FÜZÉR Ján

Kumite - muži do 84 kg

2.miesto

SCHWARTZ Róbert

Kata - kadeti

3.miesto

SCHWARTZOVÁ Zuzana

Kata - ženy

3.miesto

FÜZÉR Ján

Kata - muži

3.miesto

FARKAŠ Samuel

Kumite - 8-9-roční do 24 kg

3.miesto

BALOGHOVÁ Olívia

Kumite - 10-11-ročné do 40 kg

3.miesto

KŘESŤÁK Patrik

Kumite - 12-13-roční do 40 kg

3.miesto

ŽELINSKÁ Radoslava

Kumite - kadetky nad 54 kg

3.miesto

KOLECHKINA Anastasia

Kumite - kadetky nad 54 kg

3.miesto

Copyright © 2017-2018 Emil Petrvalský