SÚTAŽE A UMIESTNENIA SEZÓNA 2004-2005
18.9.2004, Košice, GISHIN Cup
Súťaže sa zúčastnili : Závatzká Daniela, Schwartzová Zuzana, Nigutová Lucia, Matyaseková Martina, Jurenková Veronika, Hirka Ján, Sirka Pavol, Maťašová Anna, Galoš Matúš, Sirka Ján, Kováč Peter, Lemesányi Peter, Macík Marian, Maťaš Bystrík, Jurenka Martin, Kováčová Veronika, Kašková Tímea, Krajňák Slavomír, Bozogáňová Miroslava, Příběnký Pavel, Varga Peter, Misák Michal, Rybovič Michal, Erik Kaško, Tomáš Kubák, Michal Klima, Róbert Jakab, Matúš Bozogáň, Petra Klimová, Radka Lipovská, Gabriel Kaleta, Peter Bozogáň ml., Lukáš Bögöš, Richard Tomasch a Martin Petrvalský. |
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
ZÁVATZKÁ Daniela | Kata - dievčatá | 1.miesto |
JAKAB Róbert | Kata - starší žiaci | 3.miesto |
SCHWARTZOVÁ Zuzana | Kumite - ml.žiačky do 35 kg | 1.miesto |
JURENKOVÁ Veronika | Kumite - ml.žiačky nad 40 kg | 1.miesto |
KLIMA Michal | Kumite - st.žiaci do 40 kg | 1.miesto |
JAKAB Róbert | Kumite - st.žiaci do 50 kg | 1.miesto |
JURENKA Martin | Kumite - st.žiaci nad 50 kg | 1.miesto |
KAŠKOVÁ Tímea | Kumite - ml.dorast do 55 kg | 1.miesto |
BOZOGÁŇ Matúš | Kumite - ml.dorast nad 65 kg | 1.miesto |
VARGA Peter | Kumite - st.dorast do 60 kg | 1.miesto |
KAŠKO Erik | Kumite - st.dorast do 65 kg | 1.miesto |
BOZOGÁŇ Peter ml. | Kumite - st.dorast do 70 kg | 1.miesto |
KLIMOVÁ Petra | Kumite - ml.dorast do 55 kg | 2.miesto |
KUBÁK Tomáš | Kumite - ml.dorast do 60 kg | 2.miesto |
LIPOVSKÁ Radka | Kumite - ml.dorast do 60 kg | 2.miesto |
PETRVALSKÝ Martin | Kumite - st.dorast do 65 kg | 2.miesto |
BÖGÖŠ Lukáš | Kumite - st.dorast do 70 kg | 2.miesto |
PŘÍBĚNSKÝ Pavel | Kumite - st.dorast do 60 kg | 2.miesto |
BOZOGÁŇOVÁ Miroslava | Kumite - st.dorast nad 60 kg | 2.miesto |
MAŤAŠOVÁ Anna | Kumite - ml.žiačky do 35 kg | 3.miesto |
LEMESÁNYI Peter | Kumite - ml.žiaci do 50 kg | 3.miesto |
KOVÁČ Peter | Kumite - st.žiaci do 45 kg | 3.miesto |
KRAJŇÁK Slavomír | Kumite - ml.dorast do 55 kg | 3.miesto |
RYBOVIČ Michal | Kumite - st.dorast do 60 kg | 3.miesto |
MISÁK Michal | Kumite - st.dorast do 65 kg | 3.miesto |
TOMASCH Richard | Kumite - st.dorast do 70 kg | 3.miesto |
18.9.2004, Gorica, Slovinsko
Súťaže sa zúčastnili : Peter Kožák. |
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
KOŽÁK Peter | Kumite - juniori družstvá | 3.miesto |
25. a 26.9.2004, Budapest Open, Budapešť, Maďarsko
Súťaže sa zúčastnili : Schwartzová Zuzana, Kováč Peter, Krajňák Slavomír, Vajda Marek,Varga Peter, Kaško Erik, Kubák Tomáš, Klima Michal, Pástor Michal, Jakab Róbert, Bozogáň Matúš, Klimová Petra, Lipovská Radka, Kašková Tímea, Bögöš Lukáš, Tomasch Richard, Petrvalský Martin, Sokol Maroš, Friedmann Tomáš, Sabo Miroslav, Kožák Peter, Šimko Stanislav, Dudič Michal a Volanský Stanislav. |
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
KUBÁK Tomáš | Kumite - 14 roční | 2.miesto |
KAŠKO Erik | Kumite - 16-17 roční do 60 kg | 3.miesto |
FRIEDMANN Tomáš | Kumite - muži do 65 kg | 3.miesto |
PETRVALSKÝ Martin | Kumite - 16-17 roční do 60 kg | 4.miesto |
TOMASCH Richard | Kumite - 16-17 roční do 70 kg | 4.miesto |
DUDIČ Michal | Kumite - družstvo Slovenska | 4.miesto |
JAKAB Róbert | Kata - 13 roční | 5.-8.miesto |
KAŠKOVÁ Tímea | Kumite - 15 ročné | 5.-8.miesto |
Reprezentácia Slovenska získala pohár pre najúspešnejšiu krajinu.
9.10.2004, JUGO Cup, Košice
Súťaže sa zúčastnili : Závatzká Daniela, Schwartzová Zuzana, Nigutová Lucia, Matyaseková Martina, Maťašová Anna, Jurenková Veronika, Hirka Ján, Sirka Pavol, Gálik Ján, Nagy Adam, Novák Marek, Siska Dominik, Kádár Lukáš, Galoš Matúš, Jalč Patrik, Šuk Oleg, Sabol Michal, Petrvalská Olívia, Vargová Viktória, Sirka Ján, Sobek Martin, Rabatin Jakub, Lemesányi Peter, Sabol Jakub, Dugas Jaroslav, Macík Marian, Maťaš Bystrík, Manduľák Martin, Kubák Tomáš, Klima Michal a Klimová Petra. |
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
ZÁVATZKÁ Daniela | Kata - dievčatá | 1.miesto |
SCHWARTZOVÁ Zuzana | Kumite - ml.žiačky do 40 kg | 1.miesto |
JURENKOVÁ Veronika | Kumite - ml.žiačky nad 40 kg | 1.miesto |
GALOŠ Matúš | Kumite - ml.žiaci do 40 kg | 1.miesto |
KLIMOVÁ Petra | Kumite - ml.dorast nad 50 kg | 1.miesto |
KUBÁK Tomáš | Kumite - ml.dorast do 60 kg | 1.miesto |
KLIMA Michal | Kumite - st.žiaci do 45 kg | 1.miesto |
SABOL Jakub | Kumite - st.žiaci do 50 kg | 1.miesto |
MANDUľÁK Martin | Kumite - st.žiaci nad 50 kg | 1.miesto |
MAŤAŠOVÁ Anna | Kumite - ml.žiačky do 35 kg | 2.miesto |
ŠUK Oleg | Kumite - ml.dorast do 60 kg | 2.miesto |
DIENEŠOVÁ Zuzana | Kumite - ml.dorast nad 50 kg | 2.miesto |
SIRKA Ján | Kumite - st.žiaci do 45 kg | 2.miesto |
RABATIN Jakub | Kumite - st.žiaci do 40 kg | 2.miesto |
MAŤAŠ Bystrík | Kumite - st.žiaci nad 50 kg | 2.miesto |
HIRKA Ján | Kumite - ml.žiaci do 35 kg | 3.miesto |
JALČ Patrik | Kumite - ml.dorast do 50 kg | 3.miesto |
VARGOVÁ Viktória | Kumite - st.žiačky do 45 kg | 3.miesto |
LEMESÁNYI Peter | Kumite - st.žiaci do 50 kg | 3.miesto |
Naši zápasníci skončili v hodnotení klubov na 2.mieste za TJ Metropol Košice.
16.9.2004, 1.kolo Slovenského pohára st.dorastencov a juniorov, Trenčín
Súťaže sa zúčastnili : Misák, Michal, Rybovič Michal, Příběnský Pavel, Bozogáň Peter ml., Dienešová Zuzana, Ševčíková Lucia, Jakab Tomáš, Vajda Marek,Varga Peter, Kaško Erik, Bozogáňová Miroslava, Klimová Petra, Lipovská Radka, Kašková Tímea, Nosko Lukáš, Tomasch Richard, Sokol Maroš, Sabo Miroslav, Kožák Peter, Šimko Stanislav. |
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
SABO Miroslav | Kumite - juniori do 70 kg | 1.miesto |
KAŠKO Erik | Kumite - juniori do 60 kg | 1.miesto |
NOSKO Lukáš | Kumite - juniori do 65 kg | 2.miesto |
ŠIMKO Stanislav | Kumite - juniori do 70 kg | 3.miesto |
SOKOL Maroš | Kumite - juniori do 65 kg | 3.miesto |
VARGA Peter | Kumite - juniori do 60 kg | 3.miesto |
JAKAB Tomáš | Kumite - st.dorast nad 75 kg | 3.miesto |
LIPOVSKÁ Radka | Kumite - st.dorast do 60 kg | 3.miesto |
KAŠKOVÁ Tímea | Kumite - st.dorast do 55 kg | 3.miesto |
PŘÍBĚNSKÝ Pavel | Kumite - st.dorast do 55 kg | 3.miesto |
VAJDA Marek | Kumite - st.dorast do 55 kg | 3.miesto |
23.10.2004, 1.kolo Slovenského pohára žiakov a mladších dorastencov, Košice
Súťaže sa zúčastnili : Závatzká Daniela, Schwartzová Zuzana, Nigutová Lucia, Matyaseková Martina, Maťašová Anna, Jurenková Veronika, Hirka Ján, Sirka Pavol, Gálik Ján, Nagy Adam, Novák Marek, Jalč Patrik, Vargová Viktória, Sirka Ján, Sobek Martin, Rabatin Jakub, Pástor Michal, Pástor Matej, Kováč Peter, Kováčová Veronika, Sabol Jakub, Dugas Jaroslav, Maťaš Bystrík, Kubák Tomáš, Klima Michal, Lipovská Radka, Bozogáň Matúš, Ševčíková Lucia, Hámorská Jana, Jakab Róbert, Kaleta Gabriel a Klimová Petra. |
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
ZÁVATZKÁ Daniela | Kata - dievčatá | 3.miesto |
LIPOVSKÁ Radka | Kumite - ml.dorast do 60 kg | 1.miesto |
NIGUTOVÁ Lucia | Kumite - ml.žiačky do 35 kg | 2.miesto |
JURENKOVÁ Veronika | Kumite - ml.žiačky nad 40 kg | 2.miesto |
KALETA Gabriel | Kumite - st.žiaci nad 60 kg | 2.miesto |
PÁSTOR Matej | Kumite - ml.dorast do 60 kg | 2.miesto |
ZÁVATZKÁ Daniela | Kumite - ml.žiačky do 35 kg | 3.miesto |
HIRKA Ján | Kumite - ml.žiaci do 35 kg | 3.miesto |
SCHWARTZOVÁ Zuzana | Kumite - ml.žiačky do 40 kg | 3.miesto |
SOBEK Martin | Kumite - st.žiaci do 40 kg | 3.miesto |
KLIMA Michal | Kumite - st.žiaci do 45 kg | 3.miesto |
JAKAB Róbert | Kumite - st.žiaci do 50 kg | 3.miesto |
SABOL Jakub | Kumite - ml.dorast do 45 kg | 3.miesto |
KLIMOVÁ Petra | Kumite - ml.dorast do 55 kg | 3.miesto |
HÁMORSKÁ Jana | Kumite - ml.dorast nad 60 kg | 3.miesto |
BOZOGÁŇ Matúš | Kumite - ml.dorast nad 65 kg | 3.miesto |
30.10.2004, Croatian Open, Zagreb
Súťaže sa zúčastnili : Sabo Miroslav, Sokol Maroš, Kaško Erik v rámci reprezentácie SR a ing.Peter Bozogáň ako reprezentačný tréner. |
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
SOKOL Maroš | Kumite - juniori do 65 kg | 3.miesto |
6.11.2004, Majstrovstvá VÚKABU st.dorastencov a juniorov, Košice
Súťaže sa zúčastnili : Krajňák Slavomír, Misák, Michal, Rybovič Michal, Sabo Vladimír, Bozogáň Peter ml., Petrvalský Martin, Kaleta Róbert, Hámorská Jana, Ševčíková Lucia, Makóová Erika, Jakab Tomáš, Vajda Marek,Varga Peter, Bozogáňová Miroslava, Klimová Petra, Lipovská Radka, Tomasch Richard, Friedman Tomáš, Sokol Maroš, Sabo Miroslav, Kožák Peter, Šimko Peter, Medvec Branislav, Šimko Stanislav. |
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
BOZOGÁŇ Peter | Kata - juniori | 2.miesto |
SABO Vladimír | Kumite - st.dorast do 55 kg | 1.miesto |
MISÁK Michal | Kumite - st.dorast do 60 kg | 1.miesto |
PETRVALSKÝ Martin | Kumite - st.dorast do 65 kg | 1.miesto |
TOMASCH Richard | Kumite - st.dorast do 70 kg | 1.miesto |
JAKAB Tomáš | Kumite - st.dorast nad 75 kg | 1.miesto |
SABO Vladimír, BOZOGÁŇ Peter, JAKAB Tomáš | Kumite - dorast - družstvo | 1.miesto |
VARGA Peter | Kumite - juniori do 60 kg | 1.miesto |
FRIEDMAN Tomáš | Kumite - juniori do 65 kg | 1.miesto |
MAKÓOVÁ Erika | Kumite - juniori nad 60 kg | 1.miesto |
SABO Miroslav | Kumite - juniori do 70 kg | 1.miesto |
ŠIMKO Stanislav | Kumite - juniori do 75 kg | 1.miesto |
KLIMOVÁ Petra | Kumite - BRH | 1.miesto |
ŠIMKO Stanislav | Kumite - BRH | 1.miesto |
VAJDA Marek | Kumite - st.dorast do 55 kg | 2.miesto |
KLIMOVÁ Petra | Kumite - st.dorast do 55 kg | 2.miesto |
RYBOVIČ Michal | Kumite - st.dorast do 60 kg | 2.miesto |
BOZOGÁŇ Peter | Kumite - st.dorast do 70 kg | 2.miesto |
TOMASCH Richard, KALETA Róbert, VAJDA Marek | Kumite - dorast - družstvo | 2.miesto |
KLIMOVÁ Petra, LIPOVSKÁ Radka, ŠEVČÍKOVÁ Lucia | Kumite - dorast - družstvo | 2.miesto |
SOKOL Maroš | Kumite - juniori do 65 kg | 2.miesto |
ŠIMKO Peter | Kumite - juniori do 70 kg | 2.miesto |
MEDVEC Branislav | Kumite - juniori do 80 kg | 2.miesto |
KOŽÁK Peter | Kumite - juniori nad 80 kg | 2.miesto |
ŠIMKO Peter | Kumite - BRH | 2.miesto |
LIPOVSKÁ Radka | Kumite - st.dorast do 60 kg | 3.miesto |
KALETA Róbert | Kumite - st.dorast do 75 kg | 3.miesto |
VARGA Peter | Kumite - juniori do 65 kg | 3.miesto |
ŠEVČÍKOVÁ Lucia | Kumite - BRH | 3.miesto |
LIPOVSKÁ Radka | Kumite - BRH | 3.miesto |
FRIEDMANN Tomáš | Kumite - BRH | 3.miesto |
SABO Miroslav | Kumite - BRH | 3.miesto |
13.11.2004, 2.kolo Slovenského pohára st.dorastencov a juniorov, Zvolen
Súťaže sa zúčastnili : Misák, Michal, Rybovič Michal, Bozogáň Peter ml., Hámorská Jana, Ševčíková Lucia, Petrvalský Martin, Jakab Tomáš, Vajda Marek,Bögöš Lukáš, Varga Peter, Kaško Erik, Bozogáňová Miroslava, Klimová Petra, Lipovská Radka, Kašková Tímea, Kaleta Róbert, Sabo Vladimír, Tomasch Richard, Sokol Maroš, Příběnský Pavel, Sabo Miroslav, Kožák Peter a Šimko Peter. |
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
LIPOVSKÁ Radka | Kumite - st.dorast do 60 kg | 1.miesto |
SABO Vladimír | Kumite - st.dorast do 55 kg | 1.miesto |
VARGA Peter | Kumite - juniori do 60 kg | 1.miesto |
SOKOL Maroš | Kumite - juniori do 65 kg | 1.miesto |
ŠIMKO Peter | Kumite - juniori do 70 kg | 1.miesto |
ŠEVČÍKOVÁ Lucia | Kumite - st.dorast do 50 kg | 2.miesto |
VAJDA Marek | Kumite - st.dorast do 55 kg | 2.miesto |
TOMASCH Richard | Kumite - st.dorast do 70 kg | 2.miesto |
KAŠKO Erik | Kumite - juniori do 60 kg | 2.miesto |
KOŽÁK Peter | Kumite - juniori nad 80 kg | 2.miesto |
KLIMOVÁ Petra | Kumite - st.dorast do 55 kg | 3.miesto |
KALETA Róbert | Kumite - st.dorast do 75 kg | 3.miesto |
SABO Miroslav | Kumite - juniori do 70 kg | 3.miesto |
Slovenský pohár st.dorastencov a juniorov, 2004/2005,Trenčín, Zvolen - celkové výsledky
Výsledky:Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
Body: |
LIPOVSKÁ Radka | Kumite - st.dorast do 60 kg | 1.miesto |
16 bodov |
KAŠKO Erik | Kumite - juniori do 60 kg | 1.miesto |
20 bodov |
SABO Miroslav | Kumite - juniori do 70 kg | 1.miesto |
16 bodov |
SABO Vladimír | Kumite - st.dorast do 55 kg | 2.miesto |
12 bodov |
ŠEVČÍKOVÁ Lucia | Kumite - st.dorast do 50 kg | 2.miesto |
10 bodov |
VARGA Peter | Kumite - juniori do 60 kg | 2.miesto |
16 bodov |
SOKOL Maroš | Kumite - juniori do 65 kg | 2.miesto |
16 bodov |
ŠIMKO Peter | Kumite - juniori do 70 kg | 2.miesto |
12 bodov |
TOMASCH Richard | Kumite - st.dorast do 70 kg | 3.miesto |
10 bodov |
KALETA Róbert | Kumite - st.dorast do 75 kg | 3.miesto |
4 body |
KLIMOVÁ Petra | Kumite - st.dorast do 55 kg | 3.miesto |
6 bodov |
KAŠKOVÁ Tímea | Kumite - st.dorast do 55 kg | 3.miesto |
6 bodov |
NOSKO Lukáš | Kumite - juniori do 65 kg | 3.miesto |
10 bodov |
KOŽÁK Peter | Kumite - juniori nad 80 kg | 3.miesto |
10 bodov |
VAJDA Marek | Kumite - st.dorast do 55 kg | 4.miesto |
12 bodov |
PŘÍBĚNSKÝ Pavel | Kumite - st.dorast do 55 kg | 5.miesto |
6 bodov |
JAKAB Tomáš | Kumite - st.dorast nad 75 kg | 5.miesto |
6 bodov |
ŠIMKO Stanislav | Kumite - juniori do 70 kg | 6.miesto |
4 body |
KLIMOVÁ Petra, LIPOVSKÁ Radka, ŠEVČÍKOVÁ Lucia | Kumite - dorast družstvo | 6.miesto |
4 body |
PETRVALSKÝ Martin | Kumite - st.dorast do 65 kg | 7.miesto |
2 body |
BÖGÖŠ Lukáš | Kumite - st.dorast do 70 kg | 7.miesto |
2 body |
BOZOGÁŇ Peter | Kumite - st.dorast do 70 kg | 7.miesto |
2 body |
DIENEŠOVÁ Zuzana | Kumite - st.dorast nad 60 kg | 8.miesto |
2 body |
4.12.2004, Majstrovstvá Slovenska starších dorastencov a juniorov, Trenčín
Súťaže sa zúčastnili :
Rybovič Michal, Bozogáň Peter, Ševčíková Lucia, Makóová Erika, Jakab Tomáš,
Vajda Marek, Varga Peter, Kaško Erik, Sabo Vladimír, Krajňák Slavomír, Sokol
Maroš, Friedmann Tomáš, Bozogáňová Miroslava, Klimová Petra, Lipovská Radka,
Kašková Tímea, Kaleta Róbert, Sabo Vladimír, Tomasch Richard, Sokol Maroš,
Příběnský Pavel, Sabo Miroslav, Kožák Peter a Šimko Peter. Hosť: Starosta MČ Košice-Sídlisko Ťahanovce JUDr.Cyril Betuš. |
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
VARGA Peter | Kumite - juniori do 60 kg | 1.miesto |
ŠIMKO Peter | Kumite - juniori do 65 kg | 1.miesto |
TOMASCH Richard | Kumite - st.dorast do 70 kg | 2.miesto |
KAŠKO Erik | Kumite - juniori do 60 kg | 2.miesto |
SABO Miroslav | Kumite - juniori do 70 kg | 2.miesto |
KLIMOVÁ Petra, LIPOVSKÁ Radka, ŠEVČÍKOVÁ Lucia | Kumite - dorast - družstvo | 2.miesto |
VAJDA Marek | Kumite - st.dorast do 55 kg | 3.miesto |
PŘÍBĚNSKÝ Pavel | Kumite - st.dorast do 55 kg | 3.miesto |
KALETA Róbert | Kumite - st.dorast do 75 kg | 3.miesto |
MAKÓOVÁ Erika | Kumite - juniori nad 60 kg | 3.miesto |
KOŽÁK Peter | Kumite - juniori nad 80 kg | 3.miesto |
SABO Vladimír, TOMASCH Richard, BOZOGÁŇ Peter | Kumite - dorast - družstvo | 3.miesto |
22.1.2005, Croatian Open, Zagreb, Chorvátsko
Súťaže sa v rámci reprezentácie SR zúčastnili : Peter Varga, Richard Tomasch, Radka Lipovská a Petra Klimová. |
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
LIPOVSKÁ Radka | Kumite - ml.dorast do 60 kg | 3.miesto |
KLIMOVÁ Petra | Kumite - ml.dorast do 55 kg | 4.miesto |
22.1.2005, Tanden Cup, Košice
Súťaže sa zúčastnili : Siska Šimon, Nagy Adam, Gálik Ján, Šestina Michal, Sirka Pavol, Siska Dominik, Galoš Matúš, Závatzká Daniela, Matyaseková Martina, Nigutová Lucia, Maťašová Anna, Schwartzová Zuzana, Vašková Alexandra, Jurenková Veronika, Dugas Jaroslav, Klima Michal, Rabatin Jakub, Sobek Martin, Sirka Ján, Macík Marián, Mandulák Martin, Pástor Michal a Vargová Viktória. |
Výsledky:
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
ZÁVATZKÁ Daniela | Kata - ml.žiačky | 3.miesto |
GALOŠ Matúš | Kumite - ml.žiaci do 40 kg | 1.miesto |
ZÁVATZKÁ Daniela | Kumite - ml.žiačky do 35 kg | 1.miesto |
SCHWARTZOVÁ Zuzana | Kumite - ml.žiačky do 40 kg | 1.miesto |
KLIMA Michal | Kumite - st.žiaci do 45 kg | 1.miesto |
PÁSTOR Michal | Kumite - st.žiaci nad 50 kg | 1.miesto |
SIRKA Pavol | Kumite - ml.žiaci do 35 kg | 2.miesto |
MANDUĽÁK Martin | Kumite - st.žiaci nad 50 kg | 2.miesto |
MAŤAŠOVÁ Anna | Kumite - ml.žiačky do 40 kg | 2.miesto |
JURENKOVÁ Veronika | Kumite - ml.žiačky nad 40 kg | 2.miesto |
RABATIN Jakub | Kumite - st.žiaci do 45 kg | 2.miesto |
MATYASEKOVÁ Martina | Kumite - ml.žiačky do 35 kg | 3.miesto |
NIGUTOVÁ Lucia | Kumite - ml.žiačky do 40 kg | 3.miesto |
VAŠKOVÁ Alexandra | Kumite - ml.žiačky nad 40 kg | 3.miesto |
SIRKA Ján | Kumite - st.žiaci do 50 kg | 3.miesto |
MACÍK Marián | Kumite - st.žiaci nad 50 kg | 3.miesto |
5.2.2005, Slovenský pohár mužov a žien, Nové Zámky
Súťaže sa zúčastnili : Branislav Medvec, Peter Varga, Michal Dudič a Peter Kožák. |
Výsledky:
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
VARGA Peter | Kumite - muži do 60 kg | 1.miesto |
DUDIČ Michal | Kumite - muži do 75 kg | 1.miesto |
KOŽÁK Peter | Kumite - muži BRH | 2.miesto |
11.-13.2.2005, Majstrovstvá Európy juniorov a kadetov, Thessaloniki, Grécko
Súťaže sa zúčastnili : Erik Kaško, Peter Šimko a Miroslav Sabo. Peter Bozogáň ako tréner reprezentácie SR. |
Výsledky:
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
Družstvo SR (ŠIMKO Peter a Miroslav SABO) | Kumite - družstvá | 5.miesto |
KAŠKO Erik | Kumite - juniori do 60 kg | 7.miesto |
19.2.2005, 2.kolo Slovenského pohára žiakov a mladších dorastencov, Vráble
Súťaže sa zúčastnili : Vašková Alexandra, Závatzká Daniela, Schwartzová Zuzana, Maťašová Anna, Gálik Ján, Šestina Michal, Nagy Adam, Jalč Patrik, Vargová Viktória, Sirka Ján, Sobek Martin, Rabatin Jakub, Krajňák Slavomír, Kováč Peter, Jurenka Martin, Sabol Jakub, Maťaš Bystrík, Manduľák Martin, Kubák Tomáš, Klima Michal, Lipovská Radka, Bozogáň Matúš a Jakab Róbert, |
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
LIPOVSKÁ Radka | Kumite - ml.dorast do 60 kg | 1.miesto |
SCHWARTZOVÁ Zuzana | Kumite - ml.žiačky do 40 kg | 1.miesto |
ZÁVATZKÁ Daniela | Kumite - ml.žiačky do 35 kg | 2.miesto |
JURENKA Martin | Kumite - ml.dorast do 55 kg | 2.miesto |
KOVÁČ Peter | Kumite - ml.dorast do 45 kg | 2.miesto |
MAŤAŠOVÁ Anna | Kumite - ml.žiačky do 35 kg | 3.miesto |
VAŠKOVÁ Alexandra | Kumite - ml.žiačky do 40 kg | 3.miesto |
KLIMA Michal | Kumite - st.žiaci do 45 kg | 3.miesto |
MANDUĽÁK Martin | Kumite - st.žiaci do 50 kg | 3.miesto |
KRAJŃÁK Slavomír | Kumite - ml.dorast do 60 kg | 3.miesto |
26.2.2005, Majstrovstvá VÚKABU mužov a žien, Košice
Súťaže sa zúčastnili : Varga Peter, Kaško Erik, Sokol Maroš, Friedmann Tomáš, Šimko Peter, Bögöš Lukáš, Tomasch Richard, Dudič Michal, Jakab Tomáš, Medvec Branislav, Kožák Peter a Makóová Erika. |
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
VARGA Peter | Kumite - muži do 60 kg | 1.miesto |
SOKOL Maroš | Kumite - muži do 65 kg | 1.miesto |
ŠIMKO Peter | Kumite - muži do 70 kg | 1.miesto |
DUDIČ Michal | Kumite - muži do 75 kg | 1.miesto |
KOŽÁK Peter | Kumite - muži nad 80 kg | 1.miesto |
MAKÓOVÁ Erika | Kumite - ženy nad 60 kg | 1.miesto |
ŠIMKO Peter | Kumite - muži BRH | 1.miesto |
KAŠKO Erik | Kumite - muži do 60 kg | 2.miesto |
FRIEDMANN Tomáš | Kumite - muži do 65 kg | 2.miesto |
BÖGÖŠ Lukáš | Kumite - muži do 70 kg | 2.miesto |
TOMASCH Richard | Kumite - muži do 75 kg | 2.miesto |
MEDVEC Branislav | Kumite - muži nad 80 kg | 2.miesto |
DUDIČ Michal | Kumite - muži BRH | 2.miesto |
JAKAB Tomáš | Kumite - muži nad 80 kg | 3.miesto |
MAKÓOVÁ Erika | Kumite - ženy BRH | 3.miesto |
FRIEDMANN Tomáš | Kumite - muži BRH | 3.miesto |
5.3.2005, Slovenský pohár mužov, žien a st.dorastencov, Žilina
Súťaže sa zúčastnili : Richard Tomasch, Slavomír Krajňák, Erik Kaško, Michal Rybovič, Matúš Bozogáň, Peter Bozogáň ml., Lukáš Bögöš,Petra Klimová, Zuzana Dienešová, Erika Makóová, Peter Šimko, Peter Kožák a Michal Dudič. |
Výsledky:
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
BOZOGÁŇ Peter ml. | Kumite - st.dorast do 75 kg | 1.miesto |
ŠIMKO Peter | Kumite - muži do 70 kg | 1.miesto |
KAŠKO Erik | Kumite - muži do 60 kg | 2.miesto |
MAKÓOVÁ Erika | Kumite - ženy nad 60 kg | 2.miesto |
TOMASCH Richard | Kumite - st.dorast do 75 kg | 3.miesto |
KLIMOVÁ Petra | Kumite - st.dorast do 57 kg | 3.miesto |
BÖGÖŠ Lukáš | Kumite - st.dorast do 70 kg | 3.miesto |
12.3.2005, Zemplínsky pohár mládeže, Michalovce
Súťaže sa zúčastnili : Vašková Alexandra, Závatzká Daniela, Matyaseková Martina, Schwartzová Zuzana, Maťašová Anna, Šestina Michal, Novák Marek, Sirka Pavol, Galoš Matúš, Kučerová Michaela, Vargová Viktória, Dugas Jaroslav, Sabol Jakub, Kaleta Gabriel , Manduľák Martin, Sirka Ján, Sobek Martin, Rabatin Jakub, Krajňák Slavomír, Kováč Peter, Jurenka Martin, Maťaš Bystrík, Klima Michal, Bozogáň Matúš, Jakab Róbert, Michal Rybovič, Peter Bozogáň ml., Sabo Vladimír, Martin Petrvalský, Příběnský Pavel, Misák Michal, Dudrík Pavol, Lukáš Bögöš, Bozogáňová Miroslava, Klimová Petra, Dienešová Zuzana a Kašková Tímea. |
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
KLIMA Michal | Kumite - žiaci do 50 kg | 1.miesto |
KALETA Gabriel | Kumite - žiaci nad 50 kg | 1.miesto |
BOZOGÁŇ Matúš | Kumite - ml.dorast nad 60 kg | 1.miesto |
SABO Vladimír | Kumite - st.dorast do 60 kg | 1.miesto |
BÖGÖŠ Lukáš | Kumite - st.dorast do 70 kg | 1.miesto |
BOZOGÁŇ Peter ml. | Kumite - st.dorast nad 70 kg | 1.miesto |
ZÁVATZKÁ Daniela | Kata - žiačky | 2.miesto |
JAKAB Róbert | Kata - žiaci | 2.miesto |
SCHWARTZOVÁ Zuzana | Kumite - žiačky do 45 kg | 2.miesto |
JAKAB Róbert | Kumite - žiaci do 50 kg | 2.miesto |
KRAJŃÁK Slavomír | Kumite - ml.dorast do 60 kg | 2.miesto |
PŘÍBĚNSKÝ Pavel | Kumite - st.dorast do 60 kg | 2.miesto |
KOVÁČ Peter | Kumite - žiaci do 50 kg | 3.miesto |
KLIMOVÁ Petra | Kumite - st.dorast do 60 kg | 3.miesto |
MISÁK Michal | Kumite - st.dorast do 60 kg | 3.miesto |
BOZOGÁŇOVÁ Miroslava | Kumite - st.dorast nad 60 kg | 3.miesto |
PETRVALSKÝ Martin | Kumite - st.dorast do 70 kg | 3.miesto |
19.3.2005, Majstrovstvá Slovenska mužov a žien, Trenčín
Súťaže sa zúčastnili : Erik Kaško, Maroš Sokol, Peter Šimko, Peter Kožák a Michal Dudič. |
Výsledky:
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
ŠIMKO Peter | Kumite - muži do 70 kg | 1.miesto |
KAŠKO Erik | Kumite - muži do 60 kg | 2.miesto |
DUDIČ Michal | Kumite - muži do 75 kg | 3.miesto |
2.4.2005, 3.kolo slovenského pohára žiakov a mladších dorastencov, Prešov
Súťaže sa zúčastnili : Vašková Alexandra, Závatzká Daniela, Matyaseková Martina, Schwartzová Zuzana, Maťašová Anna, Šestina Michal, Sirka Pavol, Vargová Viktória, Dugas Jaroslav, Sabol Jakub, Kaleta Gabriel , Manduľák Martin, Sirka Ján, Sobek Martin, Rabatin Jakub, Krajňák Slavomír, Kováč Peter, Jurenka Martin, Kováčová Veronika, Lipovská Radka, Kubák Tomáš, Klima Michal a Bozogáň Matúš. |
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
SCHWARTZOVÁ Zuzana | Kumite - ml.žiačky nad 40 kg | 1.miesto |
KALETA Gabriel | Kumite - st.žiaci nad 50 kg | 1.miesto |
LIPOVSKÁ Radka | Kumite - ml.dorast do 60 kg | 1.miesto |
BOZOGÁŇ Matúš | Kumite - ml.dorast nad 65 kg | 1.miesto |
HIRKA Ján | Kumite - ml.žiaci do 40 kg | 2.miesto |
SABOL Jakub | Kumite - ml.dorast do 50 kg | 2.miesto |
ŠESTINA Michal | Kumite - ml.žiaci do 35 kg | 3.miesto |
ZÁVATZKÁ Daniela | Kumite - ml.žiačky do 35 kg | 3.miesto |
MAŤAŠOVÁ Anna | Kumite - ml.žiačky do 35 kg | 3.miesto |
2.4.2005, Krokoyama Cup, Koblenz (SRN)
Súťaže sa zúčastnili : Jakab Róbert, Klimová Petra, Kaško Erik a Šimko Peter. |
24.4.2005, Majstrovstvá VÚKABU žiakov a mladších dorastencov, Bardejov
Súťaže sa zúčastnili : Závatzká Daniela, Maťašová Anna, Schwartzová Zuzana, Jurenková Veronika, Vašková Alexandra, Sirka Pavol, Šestina Michal, Hirka Ján, Vargová Viktória, Kučerová Michaela, Galoš Matúš, Dugas Jaroslav, Klima Michal, Rabatin Jakub, Sirka Ján, Jakab Róbert, Pástor Michal, Kaleta Gabriel , Sobek Martin, Jalč Patrik, Kováč Peter, Sabol Jakub, Maťaš Bystrík, Jurenka Martin, Krajňák Slavomír, Pástor Matej, Kubák Tomáš, Bozogáň Matúš, Kováčová Veronika a Lipovská Radka. |
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
MAŤAŠOVÁ Anna | Kumite - ml.žiačky do 35 kg | 1.miesto |
SCHWARTZOVÁ Zuzana | Kumite - ml.žiačky do 40 kg | 1.miesto |
JURENKOVÁ Veronika | Kumite - ml.žiačky nad 40 kg | 1.miesto |
HIRKA Ján | Kumite - ml.žiaci do 40 kg | 1.miesto |
KLIMA Michal | Kumite - st.žiaci do 45 kg | 1.miesto |
KALETA Gabriel | Kumite - st.žiaci nad 50 kg | 1.miesto |
JALČ Patrik | Kumite - ml.dorast do 45 kg | 1.miesto |
KOVÁČ Peter | Kumite - ml.dorast do 50 kg | 1.miesto |
JURENKA Martin | Kumite - ml.dorast do 60 kg | 1.miesto |
PÁSTOR Matej | Kumite - ml.dorast do 65 kg | 1.miesto |
JAKAB Róbert | Kata - st.žiaci | 2.miesto |
ZÁVATZKÁ Daniela | Kumite - ml.žiačky do 35 kg | 2.miesto |
VAŠKOVÁ Alexandra | Kumite - ml.žiačky nad 40 kg | 2.miesto |
PÁSTOR Michal | Kumite - st.žiaci nad 50 kg | 2.miesto |
SOBEK Martin | Kumite - ml.dorast do 45 kg | 2.miesto |
KRAJŇÁK Slavomír | Kumite - ml.dorast do 60 kg | 2.miesto |
KUBÁK Tomáš | Kumite - ml.dorast do 65 kg | 2.miesto |
BOZOGÁŇ Matúš | Kumite - ml.dorast nad 65 kg | 2.miesto |
VARGOVÁ Viktória | Kumite - st.žiačky do 40 kg | 3.miesto |
KUČEROVÁ Michaela | Kumite - st.žiačky nad 40 kg | 3.miesto |
JAKAB Róbert | Kumite - st.žiaci do 50 kg | 3.miesto |
RABATIN Jakub | Kumite - st.žiaci do 50 kg | 3.miesto |
MAŤAŠ Bystrík | Kumite - ml.dorast do 60 kg | 3.miesto |
LIPOVSKÁ Radka | Kumite - ml.dorast do 60 kg | 3.miesto |
24.4.2005, Veľká cena Slovenska, Bratislava
Súťaže sa v rámci reprezentácie SR zúčastnili : Erik Kaško, Peter Šimko a Michal Dudič. |
Výsledky:
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
ŠIMKO Peter | Kumite - muži do 65 kg | 2.miesto |
KAŠKO Erik | Kumite - muži do 60 kg | 3.miesto |
Družstvo SR (DUDIČ Michal a ŠIMKO Peter) | Kumite - družstvá | 2.miesto |
Slovenský pohár žiakova ml.dorastencov 2004/2005, Košice, Vráble, Prešov - celkové výsledky
Výsledky:Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
Body: |
SCHWARTZOVÁ Zuzana | Kumite - ml.žiaci do 40 kg | 1.miesto |
16 bodov |
KALETA Gabriel | Kumite - st.žiaci nad 50 kg | 1.miesto |
20 bodov |
LIPOVSKÁ Radka | Kumite - ml.dorast do 60 kg | 1.miesto |
36 bodov |
BOZOGÁŇ Matúš | Kumite - ml.dorast nad 65 kg | 1.miesto |
18 bodov |
ZÁVATZKÁ Daniela | Kumite - ml.žiaci do 35 kg | 2.miesto |
16 bodov |
SCHWARTZOVÁ Zuzana | Kumite - ml.žiaci nad 40 kg | 3.miesto |
12 bodov |
KLIMA Michal | Kumite - st.žiaci do 45 kg | 3.miesto |
10 bodov |
HIRKA Ján | Kumite - ml.žiaci do 40 kg | 4.miesto |
8 bodov |
JURENKOVÁ Veronuka | Kumite - ml.žiaci nad 40 kg | 4.miesto |
8 bodov |
SABOL Jakub | Kumite - ml.dorast do 50 kg | 4.miesto |
10 bodov |
JURENKA Martin | Kumite - ml.dorast do 55 kg | 4.miesto |
10 bodov |
PÁSTOR Matej | Kumite - ml.dorast do 60 kg | 4.miesto |
8 bodov |
KOVÁČ Peter | Kumite - ml.dorast do 45 kg | 5.miesto |
8 bodov |
ZÁVATZKÁ Daniela | Kata - dievčatá | 6.miesto |
4 body |
MAŤAŠOVÁ Anna | Kumite - ml.žiaci do 35 kg | 6.miesto |
10 bodov |
ŠESTINA Michal | Kumite - ml.žiaci do 35 kg | 6.miesto |
6 bodov |
SOBEK Martin | Kumite - st.žiaci do 40 kg | 6.miesto |
4 body |
JAKAB Róbert | Kumite - st.žiaci do 50 kg | 6.miesto |
6 bodov |
KRAJŇÁK Slavomír | Kumite - ml.dorast do 60 kg | 6.miesto |
8 bodov |
HÁMORSKÁ Jana | Kumite - ml.dorast nad 60 kg | 6.miesto |
4 body |
NIGUTOVÁ Lucia | Kumite - ml.žiaci do 35 kg | 7.miesto |
8 bodov |
HIRKA Ján | Kumite - ml.žiaci do 35 kg | 7.miesto |
4 body |
VAŠKOVÁ Alexandra | Kumite - ml.žiaci nad 40 kg | 7.miesto |
6 bodov |
MANDUĽÁK Martin | Kumite - st.žiaci nad 50 kg | 7.miesto |
4 body |
JALČ Patrik | Kumite - ml.dorast do 45 kg | 7.miesto |
6 bodov |
KLIMOVÁ Petra | Kumite - ml.dorast do 55 kg | 7.miesto |
4 body |
SABOL Jakub | Kumite - ml.dorast do 45 kg | 8.miesto |
4 body |
GÁLIK Ján | Kumite - ml.žiaci do 30 kg | 9.miesto |
4 body |
ZÁVATZKÁ Daniela | Kata - ml.žiačky | 10.miesto |
2 body |
SCHWARTZOVÁ Zuzana | Kata - ml.žiačky | 10.miesto |
2 body |
RABATIN Jakub | Kumite - st.žiaci do 45 kg | 10.miesto |
2 body |
JURENKA Martin | Kumite - ml.dorast do 60 kg | 11.miesto |
2 body |
KUBÁK Tomáš | Kumite - ml.dorast do 65 kg | 11.miesto |
4 body |
MATYASEKOVÁ Martina | Kumite - ml.žiaci do 35 kg | 12.miesto |
2 body |
VARGOVÁ Viktória | Kumite - st.žiaci do 40 kg | 12.miesto |
2 body |
RABATIN Jakub | Kumite - st.žiaci do 50 kg | 12.miesto |
2 body |
SIRKA Ján | Kumite - st.žiaci do 50 kg | 12.miesto |
2 body |
MAŤAŠ Bystrík | Kumite - ml.dorast do 65 kg | 12.miesto |
2 body |
KOVÁČ Peter | Kumite - ml.dorast do 50 kg | 14.miesto |
2 body |
13.-15.5.2005, Majstrovstvá Európy seniorov, Tenerife (Španielsko)
Súťaže sa zúčastnili : Šimko Peter. |
14.5.2005, Majstrovstvá Slovenska žiakov a mladších dorastencov, Košice
Súťaže sa zúčastnili : Matyaseková Martina, Závatzká Daniela, Maťašová Anna, Schwartzová Zuzana, Jurenková Veronika, Vašková Alexandra, Sirka Pavol, Šestina Michal, Hirka Ján, Vargová Viktória, Kučerová Michaela, Klima Michal, Rabatin Jakub, Sirka Ján, Jakab Róbert, Pástor Michal, Kaleta Gabriel , Manduľák Martin, Sobek Martin, Jalč Patrik, Sabol Jakub, Maťaš Bystrík, Jurenka Martin, Krajňák Slavomír, Pástor Matej, Kubák Tomáš, Bozogáň Matúš a Lipovská Radka. |
Meno a priezvisko: | Kategória: | Umiestnenie: |
SCHWARTZOVÁ Zuzana | Kumite - ml.žiačky do 40 kg | 1.miesto |
KLIMA Michal | Kumite - st.žiaci do 45 kg | 1.miesto |
KALETA Gabriel | Kumite - st.žiaci nad 50 kg | 1.miesto |
PÁSTOR Matej | Kumite - ml.dorast do 65 kg | 2.miesto |
BOZOGÁŇ Matúš | Kumite - ml.dorast nad 65 kg | 2.miesto |
ŠESTINA Michal | Kumite - ml.žiaci do 35 kg | 3.miesto |
HIRKA Ján | Kumite - ml.žiaci do 40 kg | 3.miesto |
JAKAB Róbert | Kumite - st.žiaci do 50 kg | 3.miesto |
MANDUĽÁK Martin | Kumite - st.žiaci nad 50 kg | 3.miesto |
JALČ Patrik | Kumite - ml.dorast do 45 kg | 3.miesto |
LIPOVSKÁ Radka | Kumite - ml.dorast do 60 kg | 3.miesto |
4.6.2005, 20.ročník Popradského pohára, Poprad
Súťaže sa zúčastnili : Závatzká Daniela, Matyaseková Martina, Schwartzová Zuzana, Jurenková Veronika, Vašková Alexandra, Šestina Michal, Hirka Ján, Maťašová Anna, Vargová Viktória, Klima Michal, Rabatin Jakub, Kováčová Veronika, Kováč Peter, Jakab Róbert, Maťaš Bystrík, Jurenka Martin, Kubák Tomáš, Krajňák Slavomír, Bozogáň Matúš ,Ševčíková Lucia, Klimová Petra, Sabo Vladimír, Misák Michal, Petrvalský Martin a Bozogáň Peter ml. |