Logo.gif (7650 bytes)

Meno a priezvisko:

KANTORÁKOVÁ Adela

Dátum narodenia:

21.7.2005

Stupeň technickej vyspelosti:

3.kyu

Medailový zisk

Zlato:

36

Striebro:

26

Bronz:

35

Spolu:

97

 

Umiestnenia na súťažiach:

Sezóna 2013-2014

Dátum:

Súťaž:

Kategória:

Umiestnenie:

15.02.2014

4.kolo Žiackej ligy VÚKABU, Košice

Kumite 8-9-ročné zač. do 30 kg

3.miesto

10.05.2014

Majstrovstvá VÚKABU, Košice

Kumite 8-9-ročné do 24 kg

2.miesto

31.05.2014

Majstrovstvá Slovenska, Košice

Kumite 8-9-ročné družstvo

2.miesto

 

Sezóna 2014-2015

Dátum:

Súťaž:

Kategória:

Umiestnenie:

04.10.2014

1.kolo Žiackej ligy, Košice

Kumite 8-9-ročné zač. do 30 kg

3.miesto

14.02.2015

1.kolo Slovenského pohára, Bratislava

Agility 9

1.miesto

14.02.2015

1.kolo Slovenského pohára, Bratislava

Kumite 8-9-ročné do 30 kg

3.miesto

28.03.2015

3.kolo Žiackej ligy, Košice

Kata 8-9-ročné začiatočníčky

3.miesto

28.03.2015

3.kolo Žiackej ligy, Košice

Kumite 8-9-ročné zač. do 30 kg

3.miesto

11.04.2015

3.kolo Slovenského pohára, Myjava

Agility 9

1.miesto

18.04.2015

Majstrovstvá VÚKAB, Košice

Kumite 8-9-ročné do 27 kg

1.miesto

18.04.2015

Majstrovstvá VÚKAB, Košice

Kumite družstvo 9-11-ročné

3.miesto

25.04.2015

4.kolo Žiackej ligy, Stará Ľubovňa

Kumite 8-9-ročné zač. do 35 kg

3.miesto

25.04.2015

4.kolo Žiackej ligy, Stará Ľubovňa

Kumite družstvo 10-11-ročné

3.miesto

 

Sezóna 2015-2016

Dátum:

Súťaž:

Kategória:

Umiestnenie:

29.11.2015

2.kolo Žiackej ligy, Košice

Kumite 10-11-ročné zač. do 35 kg

2.miesto

13.02.2016

1.kolo Slovenského pohára, Prievidza

Agility 10-ročné

2.miesto

13.02.2016

1.kolo Slovenského pohára, Prievidza

Kumite 10-11-ročné do 30 kg

3.miesto

20.02.2016

3.kolo Žiackej ligy, Košice

Kumite družstvo 9-11-ročné

2.miesto

20.02.2016

3.kolo Žiackej ligy, Košice

Kata 10-11-ročné začiatočníčky

3.miesto

20.02.2016

3.kolo Žiackej ligy, Košice

Kumite 10-11-ročné zač.do 35 kg

3.miesto

12.03.2016

2.kolo Slovenského pohára, Košice

Agility 10-ročné

2.miesto

12.03.2016

2.kolo Slovenského pohára, Košice

Kumite 10-11-ročné do 30 kg

2.miesto

09.04.2016

3.kolo Slovenského pohára, Myjava

Agility 10-ročné

1.miesto

09.04.2016

3.kolo Slovenského pohára, Myjava

Kumite 10-11-ročné do 30 kg

3.miesto

08.05.2016

Majstrovstvá VÚKABU, Košice

Agility 10-ročné dievčatá

1.miesto

08.05.2016

Majstrovstvá VÚKABU, Košice

Kumite 10-11-ročné zač. do 30 kg

1.miesto

08.05.2016

Majstrovstvá VÚKABU, Košice

Kata 10-11-ročné začiatočníčky

3.miesto

14.05.2016

Majstrovstvá Slovenska, Poprad

Agility 10-ročné dievčatá

2.miesto

11.06.2016

Majstrovstvá SR Goju Ryu, Košice

Kumite 10-11-ročné do 30 kg

1.miesto

11.06.2016

Majstrovstvá SR Goju Ryu, Košice

Kata 10-11-ročné

3.miesto

 

Sezóna 2016-2017

Dátum:

Súťaž:

Kategória:

Umiestnenie:

12.11.2016

Majstrovstvá VÚKABAU, Košice

Kumite 12-13-ročné do 40 kg

3.miesto

12.11.2016

1.kolo žiackej ligy, Košice

Kata team 12-13-ročné

1.miesto

12.11.2016

1.kolo žiackej ligy, Košice

Kumite 10-11-ročné zač. do 35 kg

1.miesto

12.11.2016

1.kolo žiackej ligy, Košice

Kata 10-11-ročné zač.

2.miesto

17.12.2016

2.kolo žiackej ligy, Košice

Kata team 12-13-ročné

1.miesto

17.12.2016

2.kolo žiackej ligy, Košice

Kumite team 12-13-ročné

1.miesto

17.12.2016

2.kolo žiackej ligy, Košice

Kumite 10-11-ročné pok. do 35 kg

2.miesto

17.12.2016

2.kolo žiackej ligy, Košice

Kata 10-11-ročné pokr.

2.miesto

11.02.2017

1.kolo SP, Trenčín

Agilitiy 11-ročné

1.miesto

11.02.2017

1.kolo SP, Trenčín

Kumite 10-11-ročné pok. do 35 kg

2.miesto

04.03.2017

2.kolo SP, Šurany

Agilitiy 11-ročné

1.miesto

18.03.2017

3.kolo žiackej ligy, Košice

Kumite 10-11-ročné pok. do 35 kg

1.miesto

01.04.2017

3.kolo SP detí a žiakov, St.Ľubovňa

Agility 11-ročné

1.miesto

8.-9.4.2017

Harasuto World Cup, Lódź, Poľsko

Kumite 10-11-ročné pok. do 35 kg

2.miesto

23.04.2017

4.kolo SP detí a žiakov, St.Ľubovňa

Kumite 10-11-ročné pok. do 35 kg

1.miesto

23.04.2017

4.kolo SP detí a žiakov, St.Ľubovňa

Kata 10-11-ročné pokročilé

3.miesto

06.05.2017

Majstrovstvá VÚKABU, Košice

Agility 11-ročné

1.miesto

06.05.2017

Majstrovstvá VÚKABU, Košice

Kata 10-11-ročné pokročilé

1.miesto

06.05.2017

Majstrovstvá VÚKABU, Košice

Kumite 10-11-ročné pok. do 35 kg

1.miesto

14.05.2017

Majstrovstvá Slovenska, Košice

Agility 11-ročné

3.miesto

10.06.2017

Majstrovstvá Slovenska Goju Ryu, Košice

Kata 10-11-ročné

1.miesto

 

Sezóna 2017-2018

Dátum:

Súťaž:

Kategória:

Umiestnenie:

07.10.2017

Bihor Open, Oradea, Rumunsko

Kumite 12-13-ročné do 40 kg

2.miesto

18.11.2017

1.kolo žiackej ligy, Košice

Kumite 12-13-ročné pok. do 40 kg

2.miesto

18.11.2017

1.kolo žiackej ligy, Košice

Kata kadetky družstvo

2.miesto

18.11.2017

Majstrovstvá VÚKABU, Košice

Kumite 12-13-ročné pok. do 40 kg

2.miesto

10.12.2017

2.kolo žiackej ligy, Stará Ľubovňa

Kumite 12-13-ročné pok. do 40 kg

2.miesto

10.12.2017

2.kolo žiackej ligy, Stará Ľubovňa

Kata 12-13-ročné družstvo

3.miesto

24.02.2018

3.kolo žiackej ligy, Snina

Kata kadetky družstvo

1.miesto

24.02.2018

3.kolo žiackej ligy, Snina

Kumite 12-13-ročné pok. do 40 kg

1.miesto

24.02.2018

3.kolo žiackej ligy, Snina

Kumite 12-13-ročné družstvo

3.miesto

21.04.2018

4.kolo žiackej ligy, Košice

Kumite 12-13-ročné pok. do 40 kg

1.miesto

21.04.2018

4.kolo žiackej ligy, Košice

Kata kadetky družstvo

1.miesto

21.04.2018

4.kolo žiackej ligy, Košice

Kata 12-13-ročné pokročilé

2.miesto

09.06.2018

Majstrovstvá Slovenska Goju Ryú, Košice

Kumite 12-13-ročné pok. do 40 kg

2.miesto

 

Sezóna 2018-2019

Dátum:

Súťaž:

Kategória:

Umiestnenie:

06.10.2018

Bihor Open, Oradea, Rumunsko

Kata 12-13-ročné

2.miesto

27.10.2018

Majstrovstvá VÚKABU, Košice

Kumite 12-13-ročné do 40 kg

1.miesto

27.10.2018

1.kolo žiackej ligy, Košice

Kumite 12-13-ročné pok. do 40 kg

1.miesto

27.10.2018

1.kolo žiackej ligy, Košice

Kumite 12-13-ročné družstvo

1.miesto

27.10.2018

1.kolo žiackej ligy, Košice

Kata 12-13-ročné pokročilé

3.miesto

27.10.2018

1.kolo žiackej ligy, Košice

Kata 12-13-ročné družstvo

3.miesto

27.10.2018

Avas kupa, Miskolc, Maďarsko

Kumite 12-13-ročné do 40 kg

3.miesto

15.12.2018

2.kolo žiackej ligy, Košice

Kumite 12-13-ročné pok. do 40 kg

1.miesto

15.12.2018

2.kolo žiackej ligy, Košice

Kata 14-15-ročné družstvo

1.miesto

15.12.2018

2.kolo žiackej ligy, Košice

Kumite 12-13-ročné družstvo

1.miesto

15.12.2018

2.kolo žiackej ligy, Košice

Kata 12-13-ročné pokročilé

3.miesto

19.01.2019

Memoriál Michala Bozogáňa, Košice

Kumite kadetky do 47 kg

3.miesto

02.02.2019

Oravský pohár, Dolný Kubín

Kumite 12-13-ročné do 45 kg

3.miesto

02.02.2019

Oravský pohár, Dolný Kubín

Kumite kadetky do 47 kg

3.miesto

02.03.2019

3.kolo žiackej ligy, Snina

Kata 14-15-ročné družstvo

1.miesto

02.03.2019

3.kolo žiackej ligy, Snina

Kumite 12-13-ročné pok. do 40 kg

1.miesto

02.03.2019

3.kolo žiackej ligy, Snina

Kumite 14-15-ročné družstvo

1.miesto

02.03.2019

3.kolo žiackej ligy, Snina

Kata 12-13-ročné pokročilé

2.miesto

31.03.2019

4.kolo žiackej ligy, Kežmarok

Kumite 14-15-ročné družstvo

1.miesto

31.03.2019

4.kolo žiackej ligy, Kežmarok

Kumite 12-13-ročné pok. do 40 kg

2.miesto

31.03.2019

4.kolo žiackej ligy, Kežmarok

Kata 14-15-ročné družstvo

3.miesto

28.04.2019

Elizabeth cup, Budapešť, Maďarsko

Kumite 12-13-ročné do 45 kg

3.miesto

09.06.2019

Majstrovstvá Slovenska Goju Ryu, Košice

Kumite 12-13-ročné do 45 kg

2.miesto

 

Sezóna 2019-2020

Dátum:

Súťaž:

Kategória:

Umiestnenie:

21.09.2019

1.kolo SP kadetov a juniorov, Košice

Kumite kadetky do 47 kg

3.miesto

29.09.2019

Bihor Open, Oradea, Rumunsko

Kata kadetky

2.miesto

29.09.2019

Bihor Open, Oradea, Rumunsko

Kumite kadetky do 47 kg

3.miesto

12.10.2019

Majstrovstvá VÚKABU, Košice

Kumite kadetky do 47 kg

3.miesto

12.10.2019

1.kolo žiackej ligy, Košice

Kata kadetky družstvo

1.miesto

12.10.2019

1.kolo žiackej ligy, Košice

Kumite kadetky do 47 kg

3.miesto

12.10.2019

1.kolo žiackej ligy, Košice

Kumite kadetky družstvo

3.miesto

24.11.2019

2.kolo žiackej ligy, Kežmarok

Kumite kadetky družstvo

1.miesto

24.11.2019

2.kolo žiackej ligy, Kežmarok

Kumite kadetky do 47 kg

3.miesto

30.11.2019

Memoriál Rudolfa Farmadina, Nitra

Kumite juniorky do 48 kg

3.miesto

01.02.2020

Orava cup, Dolný Kubína

Kumite kadetky do 47 kg

2.miesto

Copyright © 2014-2020 Emil Petrvalský, Košice