3.11.2018 Grand Prix Ostrava Česká Republika

SCHWARTZOVÁ Zuzana                               kumite ženy OPEN                         2.miesto

SCHWARTZOVÁ Zuzana                               kumite ženy do 55 kg                    3.miesto

 

27.10.2018 M VUUKABU kadetov a juniorov Košice

TAKÁČOVÁ Dáša              kata juniorky                                 1.miesto

KANTORÁKOVÁ Adela               kumite 12-13 r. do 40 kg           1.miesto

TAKÁČOVÁ Dáša              kumite juniorky do 59 kg          1.miesto

SCHWARTZ Robert                      kumite juniori nad 76 kg           1.miesto

HAĽKOVÁ Lenka               kumite kadetky do 47 kg           2.miesto

FABIAN Matúš                              kumite 12-13 r. do 45 kg           2.miesto

KOLECHKINA Anastasia             kata kadetky                                  3.miesto

ŽELINSKÁ Radka               kata kadetky                                  3.miesto

KAVUĽA Michal                            kata juniori                         3.miesto

HAJDUKOVÁ Jana             kumite 12-13 r. nad 50 kg         3.miesto

ŽELINSKÁ Radka               kumite kadetky nad 59 kg        3.miesto

 

Ešte boli: Farkašová Martina, Korečko Adrian, Křešťák Patrik, Štefková Daniela,

Rozhodcovia: Petrvalský Martin, Šimko Stanislav a Schwartzová Zuzana

Coach: Bozogáň Peter st,Kožák Peter, Kavuľa Miroslav, Baloghová Katka a Čonková Júlia

 

27.10.2018 1.kolo žiackej ligy Košice

FARKAŠ Samuel                            kata 8-9 r.p.                                   1.miesto

PREKOPOVÁ Erika Mária           kumite 10-11 z                             1.miesto

BALOGHOVÁ Olívia                    kumite 10 11 r do 40 kg             1.miesto

KRÁĽOVSKÁ Júlia             kata 10 -11 p.                                1.miesto

KANTORÁKOVÁ Adela               kumite 12-13 p.    do 40 kg       1.miesto

FARKAŠ Samuel                            kumite 8-9 r.p. do 30 kg                        1.miesto

HODGSON Oliver             Kumite 10-11 r.p. nad 40 kg     1.miesto

IVAN Valentín                               kumite 12-13  z do 50 kg           1.miesto

Družstvo kata 10-11  Prekopová, Kráľovská, Hajduková K.      1.miesto

Družstvo kumite 10-11 Kráľovská, Pinčáková,Prekopová                    1.miesto

Družstvo kumite 12-13 Kantoráková,Hajduková J,Štefková    1.miesto

ČONKOVÁ Dorotea                     kumite 10 11 p nad 40 kg          2.miesto

KRÁĽOVSKÁ Júlia             kata 10 -11 p.                                2.miesto

VAGASKÝ Timon               kumite 8-9 p. nad 30 kg             2.miesto

Družstvo kata 10-11  Čonková D., Čonková Z., Baloghová        2.miesto

Družstvo kata 14-15  Haľková, Farkašová, Hajduková J.                       2.miesto

Družstvo kumite 8-9 Mitrík,Hučko,Vagaský,Farkaš                   2.miesto

Družstvo kumite 10-11 Gočík, Hodgson,Walter                          2.miesto

JÁNOŠOVÁ Dajana                      Agility 6 ročne                              3.miesto

HANZUŠOVÁ Natália                  Agility 7 ročne                              3.miesto

KANTORÁKOVÁ Adela               kata 12-13 p.                                 3.miesto

ŽELINSKÁ Radka               kata kadetky                                  3.miesto

IVAN Valentín                               kata 12-13  z                                  3.miesto

TKÁČOVÁ Sarah                            kumite 8-9 z do 30 kg                 3.miesto

PINČÁKOVÁ Amélia                    kumite 10-11 z do 35 kg            3.miesto

ŠTEFKOVÁ Daniela                      kumite 12-13 z nad 45 kg          3.miesto

HAĽKOVÁ Lenka               kumite kadetky do 50 kg           3.miesto

PIRČÁK Richard                            kumite 5-7 r do 24 kg                 3.miesto

MITRÍK Richard                             kumite 8-9 r nad 30 kg               3.miesto

HUČKO Martin                              kumite 10-11 p. do 40 kg          3.miesto

GOČÍK Tomáš                                 kumite 10-11 p. do 40 kg          3.miesto

RENČO Adam                                kumite 10-11 z.nad 40 kg         3.miesto

Družstvo kata 8-9  Melcherová, Tkáčová, Čechová                    3.miesto

Družstvo kata 14-15  Želinska,Kolechkina,Kantoráková.                     3.miesto

Družstvo kata 8-9  Mitrík,Farkaš,Hučko J.  .                      3.miesto

Družstvo kata 10-11  Gočík, Walter, Hučko M.                            3.miesto

Družstvo kumite 8-9 Čechová, Jánošová, Tkáčova                      3.miesto

Družstvo kumite 10-11 Čonková D., Čonková Z., Baloghová   3.miesto

Družstvo kumite 14-15  Želinská,Haľková,Kolechkina              3.miesto

Družstvo kumite 12 -13 Fabian,Korečko,Ivan                               3.miesto

 

Ešte boli:Andrášik Samuel, Antal Dmytro, Banes Adam,Frajt Ján, Frajt Michal, Gaľová Liliana,Hrehor Hugo,Kader Atig,Kočí Jakub,Křešťák Patrik,

Tkáč David,Zimmermann Peter,

Rozhodcovia: Petrvalský Martin,Šimko Stanislav a Schwartzová Zuzana

Coach: Bozogáň Peter st,Kožák Peter, Kavuľa Miroslav, Baloghová Katka a Čonková Júlia

 *************************************************

Termínový kalendár sezóna 2018-2019

S O B O T A

N E D E Ľ A

6-11.11.2018 Majstrovstvá sveta seniorov , Madrid,Španielsko

10.11.2018

 

11.11.2018

 

17.11.2018

2.kolo Sp kadetov a Juniorov,Šurany

18.11.2018

 

24.11.2018

 

25.11.2018

 

1.12.2018

MS kadetov a juniorov Trnava

2.12.2018

 

8.12.2018

Karate 1 Seria A - Shanghai,China

9.12.2018

Karate 1 Seria A - Shanghai,China

15.12.2018

2.kolo Žiackej ligy, Košice

   

15.12.2018

Karate 1uth League - Caorle - Venice, Taliansko

16.12.2018

Karate 1 Youth League - Caorle - Venice, Taliansko

22.12.2018

 

23.12.2018

 

29.12.2018

 

30.12.2018

 

21.-5.1.2019 Reprezentačné sustredenie Moštenica

5.1.2019

 

6.1.2019

 

12.1.2019

GP Croatia Samobor

13.1.2019

GP Croatia Samobor

19.1.2019

12.Memoriál Michala Bozogáňa Košice

20.1.2019

 

26.1.2019

Karate 1 Premier League - Paris Francuzsko

27.1.2019

Karate 1 Premier League - Paris Francuzsko

2.2.2019

 

3.2.2019

 

9.2.2019

46. ME  kadetov, juniorov, U21, Aalborg Dánsko

10.2.2019

46. ME  kadetov, juniorov, U21, Aalborg Dánsko

16.2.2019

Karate 1 Premier League - Dubai, SAE

17.2.2019

Karate 1 Premier League - Dubai, SAE

23.2.2019

 

24.2.2019

 

2.3.2019

Karate 1 Seria A - Salzburg, Rakusko

3.3.2019

Karate 1 Seria A - Salzburg, Rakusko

9.3.2019

 

10.3.2019

 

16.3.2019

 

17.3.2019

 

23.3.2019

 

24.3.2019

 

28.3-31.3.2019 Majstrovstvá Europy seniorov , Guadalajara,Španielsko

30.3.2019

 

31.3.2019

 

6.4.2019

 

7.4.2019

 

13.4.2019

 

14.4.2019

 

20.4.2019

Karate 1 Premier League - Rabat, Maroko

21.4.2019

Karate 1 Premier League - Rabat, Maroko

27.4.2019

 

28.4.2019

 

4.5.2019

 

5.5.2019

 

11.5.2019

 

12.5.2019

 

18.5.2019

 

19.5.2019

 

25.5.2019

 

26.5.2019

 

1.6.2019

 

2.6.2019

 

8.6.2019

Karate 1 Premier League - Shanghai, Čina

9.6.2019

Karate 1 Premier League - Shanghai, Čina

15.6.2019

 

16.6.2019

 

22.6.2019

Karate 1 Seria A - Montreal, Canada

23.6.2019

Karate 1 Seria A - Montreal, Canada

29.6.2019

European Games, Minsk,Bielorusko

30.6.2019

European Games, Minsk,Bielorusko

6.7.2019

WKF Youth Camp, U12,U21 & Cup, Umag, Chorvatsko

7.7.2019

WKF Youth Camp, U12,U21 & Cup, Umag, Chorvatsko

13.7.2019

 

14.7.2019

 

20.7.2019

 

21.7.2019

 

27.7.2019

 

28.7.2019

 

3.8.2019

 

4.8.2019

 

10.8.2019

 

11.8.2019

 

17.8.2019

 

18.8.2019

 

24.8.2019

 

25.8.2019

 

31.8.2019

 

1.9.2019

 

7.9.2019

Karate 1 Premier League - Tokyo, Japan

8.9.2019

Karate 1 Premier League - Tokyo, Japan

14.9.2019

 

15.9.2019

 

21.9.2019

Karate 1 Seria A - Santiago, Chile

22.9.2019

Karate 1 Seria A - Santiago, Chile

28.9.2019

 

29.9.2019

 

5.10.2019

Karate 1 Premier League - Moskva, Rusko

6.10.2019

Karate 1 Premier League - Moskva, Rusko

12.10.2019

 

13.10.2019

 

19.10.2019

 

20.10.2019

 

26.10.2019

MS kadetov, juniorov, U21, Santiago, Chile

27.10.2019

MS kadetov, juniorov, U21, Santiago, Chile

2.11.2019

 

3.11.2019

 

9.11.2019

 

10.11.2019

 

16.11.2019

 

17.11.2019

 

23.11.2019

 

24.11.2019

 

30.11.2019

 

1.12.2019

 

7.12.2019

 

8.12.2019

 

14.12.2019

Karate 1 Youth League - Caorle - Venice,Taliansko

15.12.2019

Karate 1 Youth League - Caorle - Venice,Taliansko

21.12.2019

 

22.12.2019

 

28.12.2019

 

29.12.2019

 

 

*************************************************

Sustredenie o rok bude prvý júlový týždeň 1.7.-6.7.2019

*************************************************

Skúšky rozhodcov v Sochi Rusko

http://www.karate.sk/1216/skusky-rozhodcov-ekf-sochi-2018-

*************************************************

------------------------------------------------------------------------------

Na stránkach VUKABU www.vukabu.sk sa môžete dočítať ďalšie informácie o karate,

Napríklad aj o možnosti študovať na športovom gymnáziu.

http://www.vukabu.sk/   v časti aktuality....

Podrobnejšie info podá Fero Kretovič.  0905321899

-----------------------------------------------------------------------------------------

V časti medailový zisk na našich stránkach nemajú niektorí pretekári fotku, 
pošlite prosím mne alebo Emilovi. 

Bozo st

-----------------------------------------------------------------------------------------

    Vážení rodičia a priaznivci karate klubu Union Košice! Ak máte záujem dostávať e-maily ohľadom nášho klubu, prihláste sa na adrese dorka@extel.sk Váš e-mail bude zaradený do adresára a budete dostávať občasné informácie.

Akékoľvek otázky alebo postrehy či opravy, čo sa týka webstránky zašlite písomne mne na adresu emilp@extel.sk. Ďakujem. Emil Petrvalský.