18.5.2024 3.kolo ŽL Vranov

GOČÍK Tomáš                     Kumite 14-15  nad 70 kg            1.miesto

HARAKAĽ Ján                      Kumite 10-11 nad 40 kg                         1.miesto

OROSOVÁ Dominika        Agility 7                                            1.miesto

OROSOVÁ Dominika        Kumite 6-7 do 28 kg                                1.miesto

PASNIŠIN Maroš    kumite 14-15 do 63 kg                           1.miesto

PAULOVČÁK Ján    Kumite 6-7 nad 30 kg                              1.miesto

STOJKOVIČ Filip                 kumite 12-13 do 40 kg                           1.miesto

STOJKOVIČOVÁ Jana       agility 10                                          1.miesto

SZABÓVA Sarah                 Kumite 12-13 do 47 kg                           1.miesto

BILECOVÁ Adela    kumite 10-11 nad 40 kg                         2.miesto

FARKAŠ Samuel                 kumite 14-15 do 52 kg                           2.miesto

KAŇUK Tomáš                    kumite 6-7 do 26 kg                                2.miesto

KAŇUK Matúš                    kumite 6-7 do 22 kg                                2.miesto

KAŇUK Matúš                    Agility 5                                            2.miesto

KONČÍKOVÁ Marianna                Agility 8                                2.miesto

KROPUCHOVÁ Natalia     kumite 12-13 do 47 kg                           2.miesto

LEŠČÁK Lukáš                     kumite 12-13 do 55 kg                           2.miesto

MAGDOŠKO Tobias          Kumite 8-9 nad 34 kg                              2.miesto

MAKO Kristina                   kumite 6-7 nad 28 kg                              2.miesto

MAKO Kristina                   Agility 7                                            2.miesto

OROSOVÁ Dominika        kata 6-7                                           2.miesto

OROSOVÁ Jana                  kumite 10-11 do 40 kg                           2.miesto

SZABÓ Sebastian   Kumite 10-11 do 40 kg                           2.miesto

SZUCS Damian                   kumite 10-11 nad 40 kg                         2.miesto

ŠIMČÁK Adam                    kumite 8-9 do 26 kg                                2.miesto

ŠVEJNOHA Timotej           kumite 6-7 do 30 kg                                2.miesto

FINDRA Jakub                    kumite 10-11 do 40 kg                           3.miesto

HARAKAĽOVÁ Nicol          kumite 14-15 do 61 kg                           3.miesto

JÁNOSOVÁ Amália            Kumite 12-13 nad 52 kg                         3.miesto

JENČA Damián                   kumite 10-11 do 40 kg                           3.miesto

KONČÍK Matuš                   kumite 6-7 do 26 kg                                3.miesto

KONČÍKOVÁ Marianna    kumite 8-9 nad 37 kg                              3.miesto

KROPUCHOVÁ Livia          kumite 10-11 do 35 kg                           3.miesto

KROPUCHOVÁ Livia          agility 11                                          3.miesto

MIKLUŠ Patrik                    kumite 12-13 nad 55 kg                         3.miesto

MIKOLAJ Martin    kumite 8-9 nad 34 kg                              3.miesto

OROSOVÁ Jana                  kata 10-11                                      3.miesto

PASNIŠINOVÁ Nina          kumite 12-13 nad 52 kg                         3.miesto

STOJKOVIČ Filip                 kata 12-13                                      3.miesto

STOJKOVIČOVÁ Jana       kata 10-11                                      3.miesto

STOJKOVIČOVÁ Jana       kumite 10-11 do 35 kg                           3.miesto

ŠIMČÁK Adam                    agility 8                                                        3.miesto

ŠVEJNOHA Timotej           agility 7                                                        3.miesto

Družstvá

D-kumite 14- 15    Gočík,Pasnišin, Farkaš,                           1.miesto

D-kata 12-13                      Leščák,Stojkovič,Mikluš                          1.miesto

D-kumite 12-13     Jánošová,Pasnišinova,Szabova,kropuchová            1.miesto

D-kumite 6-7                      Kaňuk,Paulovčák,Končík            1.miesto

D-kata 14- 15                     Gočík,Pasnišin, Farkaš,                           1.miesto

D-kumite 8-9                      Magdoško,Mikolaj,Šimčák,Švejnoha 2.miesto

D-kumite 12-13                 Leščák,Stojkovič,Mikluš                          2.miesto

D-kumite 8-9                      Mako K.Končíková,Orosová D.            2.miesto

D-kumite 10-11     A         Szucs,Findra,Harakal                               2.miesto

D-kumite 10-11                 Orosová J.,Bílecová,stojkovičová        3.miesto

D-kata 12-13                      Jánošová,Pasnišinova,Szabova,                       3.miesto

D-kumite 10-11     B         Jenča,Szabo                                    3.miesto

              

18.5.2024 Karate1 Youth League - A Coruña 2024 Španielsko

Zúčastnil sa Richard Mitrík, v 1.kole porazil pretekára z Čiernej Hora, v druhom prehral s nemeckým pretekárom

  ******************************************************************************************************************* 

Termínový kalendár sezóna 2023 - 2024

S O B O T A

N E D E Ľ A

25.5.2024

MSR žiakov Banska Bystrica

26.5.2024

 

1.6.2024

Majstrovstvá Goju ryu Košice

2.6.2024

 

8.6.2024

Bihor Open Oradea Rumunsko

9.6.2024

 

15.6.2024

 

16.6.2024

Konferencia SZK

20.6.2024

Štvrtok, paskovanie klubove

 

 

22.6.2024

Paskovanie VUKABU Košice

23.6.2024

Sustredenie Moštenica

29.6.2024

 

30.6.2024

 

1.7.2024

Sustredenie KK UNION Lesanka

6.7.2024

 

13.7.2024

 

14.7.2024

 

20.7.2024

 

21.7.2024

 

27.7.2024

 

28.7.2024

 

3.8.2024

 

4.8.2024

 

10.8.2024

 

11.8.2024

Seminar rozhodcov Belá

17.8.2024

 

18.8.2024

 

24.8.2024

 

25.8.2024

 

31.8.2024

Reprezentačne sustredenie Moštenica

1.9.2024

Reprezentačne sustredenie Moštenica

7.9.2024

 

8.9.2024

 

14.9.2024

 

15.9.2024

 

21.9.2024

Budapest Open

22.9.2024

Budapest Open

28.9.2024

 

29.9.2024

 

5.10.2024

 

6.10.2024

 

12.10.2024

MS kadetov,juniorov a U 21 Benátky Taliansko

13.10.2024

MS kadetov,juniorov a U 21 Benátky Taliansko

19.10.2024

 

20.10.2024

 

26.10.2024

 

27.10.2024

 

2.11.2024

 

3.11.2024

 

9.11.2024

 

10.11.2024

 

16.11.2024

 

17.11.2024

 

23.11.2024

 

24.11.2024

 

30.11.2024

 

1.12.2024

 

7.12.2024

 

8.12.2024

 

14.12.2024

 

15.12.2024

 

21.12.2024

 

22.12.2024

 

28.12.2024

 

29.12.2024

 

*******************************************************

Bozo st v radiu Košice   https://soundcloud.com/user-6436529/na-vychode-nieco-nove-28092022-peter-bozogan-starsi-sa-karate-venuje-uz-viac-ako-30-rokov?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing

 

***********************************************

Článok o Memoriáli na kosiceonline nájdete tu:

https://www.kosiceonline.sk/karatisti-dohanaju-stratene-14-rocnik-memorialu-michala-bozogana-zorganizovali-v-netradicnom-termine-foto?fbclid=IwAR17fsNIVJk7YfoJLz0MKDyXNbt0sT1kPrBbCEXA1P-NgNOerQnu3rtK0TE

 

****************************************************************

Klubova súťaž KK UNION Košice v mediach.....

https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/13983/227443?fbclid=IwAR0QVAjKA_dRLruVhQ6_xDUzqtu-LVsD2CIVTqgeuUPNttMqJQ8ZY4PuQUI#

https://www.kosiceonline.sk/kopy-a-paste-vo-vzduchu-kosicki-karatisti-sa-vynasli?fbclid=IwAR0gWsLXWMWxNTW75ZAoIp5qF564PvGzNi9_UxJp3xcN0LmawBNYli7Xsnw#.Xsd--rchhuM.facebook

************************************************

Naši úspešní rozhodcovia....

http://www.karate.sk/1216/skusky-rozhodcov-ekf-sochi-2018-

http://www.karateunion.sk/Seminare/Aalborg%20a%20Dubaj%202019.pdf

*************************************************

Na stránkach VUKABU www.vukabu.sk sa môžete dočítať ďalšie informácie o karate,

Napríklad aj o možnosti študovať na športovom gymnáziu.

http://www.vukabu.sk/   v časti aktuality....

Podrobnejšie info podá Fero Kretovič.  0905321899

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

Vážení rodičia a priaznivci karate klubu Union Košice! Ak máte záujem dostávať e-maily ohľadom nášho klubu, 

prihláste sa na adrese dorka@extel.sk Váš e-mail bude zaradený do adresára a budete dostávať občasné informácie.