Od pondelka 4.5.2020 budú tréningy každý pondelok, stredu a vo štvrtok o 17,00 na ihrisku pri ZŠ Belehradská.
V prípade zlého počasia tréning nebude. Tréning bude v športovom, nie v kimone!

Rodičia, ak ste sa rozhodli darovať 2 % klubu, doneste prosím tlačivá na tréning. Ďakujem.
Prípadne otázky na 0907927132.

S pozdravom Bozogáň Peter st

 

Sústredenie klubu na Lesanke je plánovane na 29.6.-4.7.2020.
Ak by sa nemohlo realizovat, náhradný termín je rezervovaný na 16.-21.8.2020.

Ďalším možným termínom je 2.-7.8.2020.

 

7.3.2020 MS seniorov Dolný Kubín

SCHWARTZOVÁ Zuzana                              kumite ženy do 55 kg                    3.miesto

FUZER Jan                                                          kumite muži do 84 kg                   3.miesto

 

Rozhodcovia: Kožák Peter

Coach: Bozogáň Peter st

 

7.3.2020 Akademicke MS Dolný Kubín

SCHWARTZOVÁ Zuzana                              kumite ženy do 55 kg                    2.miesto

 

Rozhodcovia: Kožák Peter

Coach: Bozogáň Peter st

 

 

08.03.2020 3.kolo ŽL Košice

JÁNOŠOVÁ Dajana                         Kata 6-7 r..                                         1.miesto

FABIAN Matúš                                 kata  kadeti                                       1.miesto

JÁNOŠOVÁ Dajana                         Kumite  6-7 r..nad 28 kg               1.miesto

PREKOPOVÁ Erika Mária             Kumite 10-11 r p nad 40 kg         1.miesto

MITRÍK Richard                                kumite 8-9 r p nad 34 kg              1.miesto

HORVATH Radovan                       kumite  12-13 z do 40 kg              1.miesto

HODGSON Oliver                           kumite 10-11 p. nad 40 kg           1.miesto

FABIAN Matúš                                 Kumite kadeti do 57 kg                1.miesto

KRUTIL Dominik                              kumite 8-9  r do 28 kg                   1.miesto

Družstvo kata 14-15                       Fabian,Křešťak,Korečko              1.miesto

JÁNOŠOVÁ Amália                        Agility 9 r.                                          2.miesto

HARAKAĽOVÁ Nicol                      Agility 11 r.                                        2.miesto

VOJCEK Patrik                                  Agility 6 r.                                          2.miesto

TRESZOVÁ Eliška                            kumite 6-7 r do 24 kg                    2.miesto

JÁNOŠOVÁ Amália                        Kumite 8-9 r p do 37 kg                2.miesto

ČECHOVÁ barbora                         Kumite 10-11 r p nad 40 kg         2.miesto

KANTORÁKOVÁ Adela                 kumite kadetky do 47 kg            2.miesto

ANTAL Dmytro                                 Kumite 8-9 r z nad 34 kg              2.miesto

KNAP Richard                                   kumite 10-11 r do 30 kg               2.miesto

FARKAŠ Samuel                              kumite 10-11 do 30 kg                  2.miesto

Družstvo kumite 14-15 roč.        Hajdukova J., Kantorákova         2.miesto

Družstvo kumite 8-9 roč.             Mitrik,Krutil,Antal                         2.miesto

Družstvo kumite 12-13 roč.        Krestak,Ivan,Hodgson                 2.miesto

HARAKAĽ Ján                                   Agility 6 r.                                          3.miesto

MITRÍK Richard                                Agility 9 r.                                          3.miesto

KANTORÁKOVÁ Adela                 kata  kadetky                                    3.miesto

PASNIŠINOVÁ Nina                       kumite  8-9 z do 37 kg                   3.miesto

HANZUŠOVÁ Natália                    kumite  8-9 z do 37 kg                   3.miesto

HARAKAĽOVÁ Nicol                      kumite 10-11 z nad 40 kg             3.miesto

HAJDUKOVÁ Jana                          Kumite kadetky nad 54 kg           3.miesto

RUSNÁK David                                 kumite 6-7 r do 30 kg                    3.miesto

HARAKAĽ ján                                    kumite 6-7 r do 30 kg                    3.miesto

PASNIŠIN Maroš                             kumite  10-11 z do 40 kg              3.miesto

KŘEŠŤAK Patrik                                Kumite 12-13 p do 55 kg              3.miesto

IVAN Valentino                               Kumite 12-13 p do 55 kg              3.miesto

KOREČKO Adrian                            Kumite kadeti do 57 kg                3.miesto

Družstvo kumite 8-9,     Janošová,Pasnišinová,Hanzušová          3.miesto

Družstvo kumite 10-11 Čechová,Prekopová,Harakalova             3.miesto

Družstvo kumite 14-15                 Fabian,Korečko                              3.miesto

 

Ešte boli: Baloghová Olivia,Dolynský Stanislav, Hajduková Katarina a Kočí Jakub

Rozhodcovia: Petrvalský Emil,Takáčová Dáša,Zavatzká Daniela a Füzér Ján,

Coach: Bozogáň Peter st. a Kožák Peter

 

**********************************************************************

Ďakujeme všetkym, ktorí prispeli k organizacii 13. ročníka Memorialu Miška Bozogáňa
a taktiež všetkým hosťom zo zahraničia a Slovenska. Dúfame , že ste sa u nás v Košiciach
cítili dobre, uvidime sa na ďalších súťažiach a o rok dovidenia na 14. Memoriali.
Karate klub Union Košice

http://www.karateunion.sk/clip_image001.jpg

Termínový kalendár sezóna 2019 - 2020

S O B O T A

N E D E Ľ A

14.3.2020

Premier League Rabat Maroko / MSR Shito ryu Šurany / Seminar Goju ryu Moštenica

15.3.2020

Premier League Rabat Maroko

21.3.2020

Uniopn Lviv Cup Ukrajina / 2.kolo SP žiakov a MS 8-9 r družstiev Myjava / Reprezentačne sustredenie Moštenica

22.3.2020

Reprezentačne sustredenie Moštenica / Uniopn Lviv Cup Ukrajina

28.3.2020

Qi gong​​​​​​​ Košice

29.3.2020

Qi gong​​​​​​​ Košice

4.4.2020

Harasuto Lodž Polsko

5.4.2020

Harasuto Lodž Polsko

11.4.2020

 

12.4.2020

 

18.4.2020

3.kolo SP žiakov a MS družstiev 10-11 Stara Lubovna  / Premier League Madrid

19.4.2020

Premier League Madrid

25.4.2020

Qi gong​​​​​​​ Košice / Grand Prix Žilina /Golden Belt of Cacak Srbsko

26.4.2020

Qi gong​​​​​​​ Košice /Golden Belt of Cacak Srbsko

2.5.2020

M VUKABU žoiakov Snina / Premier League Limassol Cyprus

3.5.2020

Premier League Limassol Cyprus

9.5.2020

 

10.5.2020

 

16.5.2020

M -SR deti Košice

17.5.2020

 

23.5.2020

Qi gong​​​​​​​ Košice / 18.Stretnutie rodičov a priatelov KK Union Reštauracia Katka

24.5.2020

Qi gong​​​​​​​ Košice

30.5.2020

 

31.5.2020

 

6.6.2020

7.6.2020

 

13.6.2020

Pardubice Open / ME a MS shito ryu Trenčín

14.6.2020

Pardubice Open/ ME a MS shito ryu Trenčín

20.6.2020

MSR Goju Ryu Košice

21.6.2020

Paskovanie VUKABU Košice

27.6.2020

Qi gong​​​​​​​ Košice

28.6.2020

Qi gong​​​​​​​ Košice

4.7.2020

 

5.7.2020

 

11.7.2020

 

12.7.2020

 

18.7.2020

 

19.7.2020

 

25.7.2020

 

26.7.2020

 

1.8.2020

 

2.8.2020

 

8.8.2020

Tokyo Olympijske hry

9.8.2020

Tokyo Olympijske hry

15.8.2020

 

16.8.2020

 

22.8.2020

 

23.8.2020

 

29.8.2020

 

30.8.2020

 

5.9.2020

 

6.9.2020

 

12.9.2020

 

13.9.2020

 

19.9.2020

Budapest Open Madarsko

20.9.2020

Budapest Open Madarsko

26.9.2020

 

27.9.2020

 

3.10.2020

 

4.10.2020

 

10.10.2020

 

11.10.2020

 

17.10.2020

 

18.10.2020

 

24.10.2020

 

25.10.2020

 

31.10.2020

 

1.11.2020

 

7.11.2020

 

8.11.2020

 

14.11.2020

 

15.11.2020

 

21.11.2020

WKF seniors Dubai

22.11.2020

WKF seniors Dubai

28.11.2020

 

29.11.2020

 

5.12.2020

 

6.12.2020

 

12.12.2020

 

13.12.2020

 

19.12.2020

 

20.12.2020

 

26.12.2020

 

27.12.2020

 

************************************************

Naši úspešní rozhodcovia....

http://www.karate.sk/1216/skusky-rozhodcov-ekf-sochi-2018-

http://www.karateunion.sk/Seminare/Aalborg%20a%20Dubaj%202019.pdf

*************************************************

Na stránkach VUKABU www.vukabu.sk sa môžete dočítať ďalšie informácie o karate,

Napríklad aj o možnosti študovať na športovom gymnáziu.

http://www.vukabu.sk/   v časti aktuality....

Podrobnejšie info podá Fero Kretovič.  0905321899

-----------------------------------------------------------------------------------------

V časti medailový zisk na našich stránkach nemajú niektorí pretekári fotku, 
pošlite prosím mne alebo Emilovi. 

Bozo st

-----------------------------------------------------------------------------------------

    Vážení rodičia a priaznivci karate klubu Union Košice! Ak máte záujem dostávať e-maily ohľadom nášho klubu, prihláste sa na adrese dorka@extel.sk Váš e-mail bude zaradený do adresára a budete dostávať občasné informácie.

Akékoľvek otázky alebo postrehy či opravy, čo sa týka webstránky zašlite písomne mne na adresu emilp@extel.sk. Ďakujem. Emil Petrvalský.